Přejít na obsah

spadlá matička v motoru


mcz

Doporučené příspěvky

Felicia 1.9D RV1997

Špatně mně startovala, vytahl jsem žhaviče a jeden je KO, dal jsem ty 3 zpět, přidělám ten měděný pasek a jak na potvoru mi spadla 5tka maticka (přitahuje se sní to proklemování ke svíčce) do motoru u prvního válce nad altíkem, bojím se nejhoršího ze ji nenajdu co s tím? mohla by tam zapadnout nekde mezi klinak to bylo nadělení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nee spadla nekne za alternátor, jak jsem se ji snažil prisroubovat spadla s magnetu tak jsem ji vylovil a jak jsem tahal nahoru tak spadla znova...

po 2 hodinách šmátrání jsem ji magnetem našel :kol-47:

zítra koupím nový žhavič a zase budem jezdit, btw minulý rok všechny nové typ BRISK 21S357E a jedna je uplně mrtvá, zbylé 3 žhaví nějak obdobně

intenzita žhavení 10s a 17s po připojení na baterku

post-27433-0-07638500-1328460287_thumb.p

post-27433-0-27206700-1328460300_thumb.p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyměnil jsem jen jeden, jsou rok staré - teď to startuje jak nové venku -12 uvidíme zítra ráno ale jestli bude jak dnes v čechách bezmala -40 tak to asi nedám naftu mam ošetřenou tak asi do -24°C možná

až odejdou koupim od značky BERU. BRISK už nechci ani vidět.

Editováno: , autor: mcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

nee spadla nekne za alternátor, jak jsem se ji snažil prisroubovat spadla s magnetu tak jsem ji vylovil a jak jsem tahal nahoru tak spadla znova...

po 2 hodinách šmátrání jsem ji magnetem našel :kol-47:

zítra koupím nový žhavič a zase budem jezdit, btw minulý rok všechny nové typ BRISK 21S357E a jedna je uplně mrtvá, zbylé 3 žhaví nějak obdobně

intenzita žhavení 10s a 17s po připojení na baterku

Brisk ani nahodou NGK a Denso, treba. Jinak se to da promerit ohmicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...