Přejít na obsah

Kontrolka ASR


Host Potvora

Doporučené příspěvky

kanalum jeste moc nerozumim, musim se to vsechno naucit ovladat, jak ten Vag funguje a co umi. zatim zvladnu zaklad ;) jinak uz vim, proc sviti kontrolka ASR, za vzduchovou klapkou mam duravu trubku v husejm krku a proto to dela paseku. vecer kdyz tak hodim fotky pro ostatni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak chlapi, pridavam fotky, moje 98% chyba ASR byla ta netěsnost ktera způsobi nedostatek výkonu a taky rožnutí ASR. Je to roura za vzduchovou klapkou v husejm krku, strcil jsem prst a byl jsem skoro v motore :smich: Jnak jsem tez popravil i tu trubku odvetrani, ktera se pretrhla v husejm krku. to je asi nestesti tech 1.6 AVU a za novou chteji skoro 1300kc. ale nasel jsem na foru nahradu, kdyz ji zhanel jeden clen, sice cina, ale za dveste korun se hodi: inter. obchod. ja jsem pouzil zatim kousek zahradni hadici. Jinak tu trubku za tou klapkou jsem omotal zatim paskou a budu hledat reseni, doufam, ze to nebude za 1300kc kus trubky :aggressive:

post-8151-1231182806_thumb.jpgpost-8151-1231182812_thumb.jpg

post-8151-1231182819_thumb.jpgpost-8151-1231182826_thumb.jpg

post-8151-1231182833_thumb.jpg

Editováno: , autor: Vinca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
máš kabel s KKL ?

pokud máš něco samo doma s optočlenama tak se nediv že to nechodí

Zdravím,mám problem že VAG nekomunikuje s řídící jednotkou motoru (01 neodpovída) s ostatními jde (třeba 17 normálně komunikuje)

nastavil jsem podle fotky a stale nic. Kabel OBD USB KKL

Octavia 1,6 55kw 1998

Editováno: , autor: jmu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Prosím o pomoc, dost jsem zde přečetl o svícení kontrolky ASR a nevím co dál. V Rakousku mi odešel alternátor. Domů jsem dojel tak tak, ale baterku jsem uplně vyčerpal. Po výměně alternátoru a dobití baterky se na přístrojové desce rozsvítí kontrolka ASR. Vždy se rozsvítí po ujetí asi 9 km. Vypínač je v pořádku, spínač brzdových světel taky. Vyměnil jsem taky pojistku číslo 9 (ABS, ESP). Diagnostika neukázala žádnou chybu. Kontrolka se dále rozsvěcuje. Už mne napadá jenom pojistky u baterky, nebo přehrání softwaru.

Dík za každou pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Prosím o pomoc, dost jsem zde přečetl o svícení kontrolky ASR a nevím co dál. V Rakousku mi odešel alternátor. Domů jsem dojel tak tak, ale baterku jsem uplně vyčerpal. Po výměně alternátoru a dobití baterky se na přístrojové desce rozsvítí kontrolka ASR. Vždy se rozsvítí po ujetí asi 9 km. Vypínač je v pořádku, spínač brzdových světel taky. Vyměnil jsem taky pojistku číslo 9 (ABS, ESP). Diagnostika neukázala žádnou chybu. Kontrolka se dále rozsvěcuje. Už mne napadá jenom pojistky u baterky, nebo přehrání softwaru.

Dík za každou pomoc.

Zdar,

mam rovnaky problem. Mal som auto v servise kvoli vybijaniu baterie. Tam mi po kontrole zistili ze je problem v alternatoru kt sice pri chode motora dobija ale pri necinnosti motora prave naopak stavi bateriu. A odvtedy ako sa mi vratilo auto zo servisu tiez sa mi hocikedy rozsvieti kontrolka ASR. Ked vsak zastanem, vypnem motor a znova nastartujem kontrolka nesvieti. Opat zase len po par km.

Znami kt je elektrikar si tiez s tym lame hlavu ale zatial nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co píše za závady motortová jednotka ?

For je v tom, ze na diagnostike ziadne zavady neukazala. Akurat viem od mechanika, ze pri vypnutom motore a vsetkom ostatnom tecie prud do alternatora, ale kam presne to mi nevedel povedat. Povedal len tolko ze vymenit alternator, bo oni ich neopravuju. To so bol v skoda servise.

A este mi povedal ze mam odpajat bateriu ked dlhsie stojim.

Tak uz sakra neviem kde mi to mozu opravit ked ,,frajeri" v skodovke vedia sice o ,,moznej" zavade ale nevedia pricinu a ani ju odstranit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim vas oktavaci.Neviem si poradit s ASR na octavii 1.9 Tdi elegance 2002 81kw.Od kedy som auto kupil, tak sa mi kontrolka ASR nikdy nerozsvietila, pri nastartovani ani pri jazde.Vypinac na asr mam od vyroby aj kable su napojene ale na pristrojovke sa nezobrazi ziadna kontrolka. Dnes som odpojoval bateriu a nasledne zapojil ale pri nastartovani sa kontrolka rozsvietila :) a opat zhasla ako by mala. Ale ked som opat auto nastartoval tak zase nic :feve::feve: .Kontrolka sa mi zobrazi len vtedy ked odpojim bateriu a zapojim.Mohli by ste mi poradit lebo uz ma stoho porazi. :help::help: A este jedna vec vcera som menil volant a mal som dole airbag a ja debil som zapol klucik a teras mi sviety airbag da sa to nejak zmazat bez VAGu?Dakujem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím.Mam Octaviu 81kW TdI, r.v. 2000. Chcem sa spýtať, či sa už niekto stretol s poruchou, keď pri vyššom výkone zasvieti kontrolka ASR a motor nepracuje dobre,pri väčšom pline s motorom cuká, kontrolka svieti stále. Po vypnutí kluča sa chyba zresetuje a je všetko v poriadku. Čo môže byť príčinou tejto poruchy?

Dík.

Editováno: , autor: stixa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...