Přejít na obsah

Ctete Autorevue?? Neupada tak trosku?


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Ctete, nebo cetl jste, nekdo autorevue pravidelneji?? Nezda se vam, ze tak trosku uz nejaky cas upada?? Malokdy je tam clanek, ktery bych si s chuti precetl tak jak to bylo drive.. Cim to je?

Nejvic je to videt asi na bleskovkach... To, co si prectu jinde s nekolikadennim predstihem na AR vychazi jako novinka. Vyjimkou nejsou rok a pul stare zalezitosti, ktere rotuji jako novinku. Dokonce i Petr Broza, ktery psal drive do posledniho detailu spickove clanky, tak pise posledni dobou takovy sra**y, ze se az za nej stydim...

Skoda, cest zasle slave autorevue a jejimu skvelemu zpracovani... Asi jim zkrouhli rozpocet... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostej souhlas Martine. Navíc s Radkem Ondrášíkem alias Goesem se znám osobně a od dob, co začal pro AR dělat, to už není, co to bylo - myslím s ním. Jediný kvalitní články jsou od p. Jandy a občas od p. Brožy, jinak děs běs a nová grafika taky hrůza - zmatek. s novinkama jsou silně pozadu. Navíc videa v testech naprosto úděsný. Začínal jsem na auto.cz a už jsem se k němu vrátil. Viděli jste teď někdo posledních pár test videí na auto.cz? LUXUS!!! :worthy - třeba test G V R32 - skoro jako TopGear...to samý porovnání Astry OPC s FST...profi práce na úrovni! O garáži na AR se nemá, myslím, smysl ani ziňovat...a zprávy z F1 (výborný články Paddock na auto.cz) a WRC asi AR čte z teletextu... fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdieľam vaše názory. Auto.cz čítam už roky a keď sa objavilo Autorevue, tak ich prevalcovali. Ale teraz sa karta obrátila a skutočne Autorevue nestojí za veľa. A po zmene dizajnu (a výraznom spomalení) sa už na ich stránku nedá pozrieť ani z mobilu (ani na textovú verziu). Aktuálnosť mizerná, články detto. Presne ako píšete, Janda sa ešte dá, občas Broža (toho zase poznám ja, je to bývalý Fabiatik). Ale inak slabé články.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. Take jsem byl velmi prekvapen urovni auto.cz ... tem bych zase vytkl jejich silne zastaraly design stranek. Nicmene AR je pro me docela mrtvej pes a pokazde se akorat nastvu kdyz to ctu. Ale fakt me to mrzi, protoze to byl server, ktery jsem opravdu zboznoval. Goese znam jen z diskusi, kdyz jsem byl jeste castym prispevatelem na AR. Jen by me zajimalo, cim to je... Jestli se na to vykaslali autori a nasli si lepsi kseft, nebo jim Cpress zkrouhnul rozpocet, nebo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vim, tak Broza odesel a nahradil ho Janda. Broza obcas neco napise, ale jinak ted pracuje pro finexpert nebo nejaky jiny server cpressu. Osobne preferuju auto.cz, ale sileny diskuze jsou bohuzel na obou serverech. Garaz na AR a goes - skoda slov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autorevue dohorieva ako sviečka vo vetre. Ľudia zdrhli (Zezulka písal dobré testy), zachraňuje to najnovšia z-núdze-cnosť akvizícia Goes, ale loď sa potápa už pár mesiacov. Broža bol odídený na nejaký iný projekt v rámci CPressu, AR ide ďalej len zotrvačnosťou. Brožove občasné články to z biedy nevytrhnú... Zmena dizajnu rozhodne ničomu neprospela, ba naopak. Stránky sú preťažené, pomalé, chýba tomu veľa aj po technickej stránke, nie len obsahovej.

Dal by som ruku do ohňa, že dnešný úspešný "megavýlev srdcový" na tému VW motorov nepísal Broža, ale Goes. Skoro ráno tam svietilo ešte jeho meno, no potom neskôr bolo prepísané na Brožu.

Goesove články sú hodne náladové, schválne si vytiahnite nejaké testy v rozpätí pár mesiacov - čo inde chváli, tu haní a naopak. V jeho článkoch chce za každú cenu vyvolať zbytočné flame diskusie, a darí sa mu to...

Pamätám si ho ešte ako začiatočníckeho prispievateľa do všemožných diskusií na auto serveroch :sleep: Všetko bolo podľa neho šunt, Fiat a Taliani boli najlepší. Ten hore ho za tieto slová patrične potrestal - kúpil svoj sen, ojazdenú Alfu 156 a po pár dňoch sa mu rozsypal motor a hodnú dobu sa doťahoval s pôvodným majiteľom o náhradu škody. Neviem, ako to celé dopadlo, ale o jeho "krvavožltej" Alfe odvtedy ani chýru ani slychu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s výše uvedeným. I já jsem původně navštěvoval auto.cz, pak jsem spíš četl autorevue, ale poslední dobou zase spíš chodím na auto.cz. Už si ani nepamatuju, kdy jsem si na autorevue přečetl něco, co už jsem nevěděl z jiných zdrojů. Poslední dobou tam občas akorát mrknu na diskusi (pouze čtu, nepřispívám), někdy se u toho docela bavím. Ale je škoda, že to takhle uvadlo. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autorevue dohorieva ako sviečka vo vetre. Ľudia zdrhli (Zezulka písal dobré testy), zachraňuje to najnovšia z-núdze-cnosť akvizícia Goes, ale loď sa potápa už pár mesiacov. Broža bol odídený na nejaký iný projekt v rámci CPressu, AR ide ďalej len zotrvačnosťou. Brožove občasné články to z biedy nevytrhnú... Zmena dizajnu rozhodne ničomu neprospela, ba naopak. Stránky sú preťažené, pomalé, chýba tomu veľa aj po technickej stránke, nie len obsahovej.

Dal by som ruku do ohňa, že dnešný úspešný "megavýlev srdcový" na tému VW motorov nepísal Broža, ale Goes. Skoro ráno tam svietilo ešte jeho meno, no potom neskôr bolo prepísané na Brožu.

Goesove články sú hodne náladové, schválne si vytiahnite nejaké testy v rozpätí pár mesiacov - čo inde chváli, tu haní a naopak. V jeho článkoch chce za každú cenu vyvolať zbytočné flame diskusie, a darí sa mu to...

Pamätám si ho ešte ako začiatočníckeho prispievateľa do všemožných diskusií na auto serveroch :sleep: Všetko bolo podľa neho šunt, Fiat a Taliani boli najlepší. Ten hore ho za tieto slová patrične potrestal - kúpil svoj sen, ojazdenú Alfu 156 a po pár dňoch sa mu rozsypal motor a hodnú dobu sa doťahoval s pôvodným majiteľom o náhradu škody. Neviem, ako to celé dopadlo, ale o jeho "krvavožltej" Alfe odvtedy ani chýru ani slychu...

Souhlas, pod tohle bych se podepsal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas teď bývají dobré články na TipCars.cz - zejména poradna a zkušenosti uživatelů s jejich vozy.

Jinak na diskusním fóru na autorevue.cz se toho člověk moc nedozví, spousta lidí tam klábosí o ničem.

Bohužel mi připadá, že i tomto serveru někteří honí pouze počty příspěvků, což snižuje přehlednost jednotlivých témat, kdy se tady najdou takoví silní jedinci, kteří mají (za rok fungování serveru) příspěvků už i několik tisíc a když to vezmu zpětně, tak snad kromě Cosbyho je 90% jejich příspěvků bohužel úplně o hovně... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já jsem si to přečetl a rozhodně nesdílím výše zníměné názory... AR, potažmo garáž, je jiná a o dost jiná než např. auto.cz apod. MAN737 jednou, zcela výstižně, napsal, že v garáži se dozví i to co nechce... a tom to je :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdně nelze souhlasit!!! :angry: Že se ne vždycky zadaří, to se stává i lepších periodikách než je Autorevue......sníženou kvalitu Goesových (R.Ondrášík) článků lze jistě omluvit skutečností, že se brzy žení, tudíž má poněkud jiné starosti.... :wub:

V neposlední řadě, některé sekce Autorevue mají vzestupnou úroveň a jsou mimořádně hodnotné, jasným důkazem jsou třeba veteráni zde :punk:

A Fórum garáž??? To je pak naprostá extraliga!!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navic i galerie.autorevue.cz si myslim, ze se docela pekne rozjizdi :)

je to moc prima web :) .. kdyz to srovnam s timto .. kde jim

- nesedi smajliky

- zelena barva je divna .. ja vim skoda.. ale je to divny

- pocet prispevku za den - tak 2 kdyz je dobry den :D

jeste se podivame na stranky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze ja si myslim, ze autorevue.cz a jeji garaz je super .. co si myslis ty , brasci?

tiez si myslim.. zazneli tu slova, ze upada, no ohladom niektorych bleskoviek, je pravda, ze nie su az tak bleskove ako by sa mohlo zdat ale nemyslim si, ze na tom by az tak zalezalo... ohladom noveho dizajnu mne sa paci a zda sa mi to prehladne..

no a co sa tyka garaze.. garaz nie je len o holej vymene faktov ohladom aut, je to miesto kde sa mozu denne stretavat podobne naladeni pacienti, ktorych najvacsou vasnou su auta a mozu medzi sebou pokecat... a uz sa tam dost ludi pozna aj osobne, popripade diskutuje aj privatne takze chapem, ze pre niekoho noveho niektore diskusie nemusia davat zmysel.. ale staci to chvilu pozorovat a pochopi.. proste garaz nie je len o faktoch o autach....

martinoslav: je tento prispevok "on-topic" ?? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Uz nekolikrat jsem videl na tuto akci reklamu v televizi, uz nekolikrat jsem o tom cetl na jinych webovych strankach a dnes, co nevidim, maji to na autorevue v "aktualitach"!!!!!!!! Pro me, jako pro ctenare, je to drzost a prijde mi, ze si ze me delaji srandu.

Kdyby to bylo jednou, tak ani neceknu, ale to je u nich furt dokola. Aktuality tyden stary, nekdy i rok a pul a oni to vydaj jako silenou aktualitu. To by jeden :ble

http://www.autorevue.cz/default.aspx?server=1&article=9909

http://www.autorevue.cz/default.aspx?secti...icle=9909&forum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...