Přejít na obsah

neda sa mi zaradiť žiadna rýchlosť


MB19

Doporučené příspěvky

Ahojte chcem vás poprosiť o radu.Som išiel s práce domou a pri zaradení rýchlostneho stupňa 5 sa mi nedal zaradiť a už mi potom nešiel zaradiť žiadny rýchlostný stupeň.Keď som zhasol motor rýchlosti mi v pohode fungovali.Domou som sa len dostal tak že pri vypnutom motore som zaradil 3ku a na tej jednej rýchlosti som musel zajsť až domov.Neviete poradiť čo by to mohlo byť mam Octaviu 2 1,9 TDI 77KW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak bol som s auto u mechanika a tém povedal ze na lamele sú vystrbene zuby takže to treba vymeniť ale už spolu Aj zotrvak pritlacny tanier no proste celú spojku takže to bude pekných pár stoviek eur.

EDIT:

LIBERO mam zabehaných na to 157000 Aj nejaké drobné .

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 7 let později...

Zdravím.mam super b 1.a z ničoho nič mi nejde zaradiť žiadna rýchlosť. Ked je v polohe neutral tak ked chcem pustiť spojku,auto mi začne cuvat. A keď sa snažím zaradiť jednotku tak sa mi neda rozbehnúť z miesta..ani pri iných rychlostiach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...