Přejít na obsah

Kotrolka ruční brzdy


zvirre

Doporučené příspěvky

Zdravím, po nastartování cca15vteřin na mě třikrát zapípá auto a začne blikat kontrolka ruční brzdy (vychřičník v kolečku).

Po každém startu se to opakuje. Do teď to nedělalo. Diagnostika žádný problém neukázala. Má už s tím někdo zkušenost?

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak pokud ti myli motor, tak bych to viděl tak, že se dostala voda někam kam neměla a teď to dělá bordel.

Njn, myli mi motor a od ty doby to děla, dnes jsme se koukali na brzdovku, ty je dost, i to čidlo funguje normalne, ale proste to po nastartovaní třikrat zapiska a pak to blika. Zítra jedu na diagnostiku znova, tak uvidíme co to ukáže. Ale fakt je to záhada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, asi je to fakt blbost nechávat mejt motor, ale nenapadlo by me ze se muze neco s tim stat, kdyz vsude to mejou. Spinač na rucku jsem vubec nenasel, v tunelu mezi sedackama nic neni, jen pripevneny lanka od zadnich brzd. Uvidim zitra co ukaze diagnostika... Priste se na to vsechno vyprdnu, at je motor klidne spinavej.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, asi je to fakt blbost nechávat mejt motor, ale nenapadlo by me ze se muze neco s tim stat, kdyz vsude to mejou. Spinač na rucku jsem vubec nenasel, v tunelu mezi sedackama nic neni, jen pripevneny lanka od zadnich brzd. Uvidim zitra co ukaze diagnostika... Priste se na to vsechno vyprdnu, at je motor klidne spinavej. :(

Spinac rucnej brzdy je este viac v predu smerom k saltpake.

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to tím mytím není...Vždyť to čidlo je uvnitř v té baňce,takže může bejt max. mokrej kabel a tomu to vadit nebude...

Když se podívám na svůj motor,tak jediná věc které může vadit voda,je alternátor..Jinak je všechno schovaný.

Jak už jsem psal výše, ta kontrolka neznamená jenom ruční brzdu ale je to kontrolka celé brzdové soustavy, s ručkou to nemusí mít nic společného... Ale jinak ten spínač je přímo pod ručkou ne někde v tunelu, ručku na ni přímo pokládáš, takže když ji hodně zvedneš, uvidíš ho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...