Přejít na obsah

Palubní počítač chybová hláška.


bazycek

Doporučené příspěvky

Tak pokud si nekam namontoval LED osvetlení tak je to diky tomu. Ale pokud ne tak mame stejny problem uz jsem to mel 2krat u autoelektrikare a nemuze na to prijit jenze ja to mam o to horsi ze se nemuze spojit ta jednotka na chybu svetel s pocitacem. tak skus to napichnout na PC a treba budes chytrejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Jako že Ti pípá palubka? Pokud nemáš maxidot, tak by se k tomu měla vždy rozsvítit varovná kontrolka (např.dobíjení, brzdy, málo kapaliny do ostřikovačů, málo chladící kapaliny, apod.). Pokud máš maxidot, tak ten Ti vypíše přímo danou závadu

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-48:, to bych se neudržel smíchy, kdyby tomu tak bylo. A vůbec bych se nedivil, čím dál více potkávám "zajímavé" lidi

"Rozsvitila se mi na palubce oranžová kontrolka a po padesáti kilometrech přestalo auto jet. Čím to je a co mám dělat?"

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...