Přejít na obsah

Menu palubného počítača


Makas1

Doporučené příspěvky

Zdravim mám Superb 2 a neviem sa dostať do menu palubného počítača na prístrojovej doske svieti mi tam len dojazd a neviem to prepnúť tlačítka na volante fungujú správne.. ďakujem za každú radu 🙂

Editováno: , autor: Makas1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IMG_20240225_132111.thumb.jpg.b9253f7ee392c317461099936c3b6dc4.jpgPráveže nie mám tam len dojazd a nejde mi nič prepínať.jedine ked tam mám menu telefónu tam mi funguje všetko .Chýba mi tam celé menu palubného počítača 

Editováno: , autor: Makas1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlačítko zpět a pravé kolečko na volantu normálně funguje? Pro jistotu, ovládáš to správně? Viz příloha. Měl by jsi tam mít menu ,,Údaje MDF", kde si zvolíš, co zobrazit. Jestli to tam není, tak bude problém asi v kódování.

 

Zkusit dát budíky do továrního nastavení volbou Factory setting (Tovární nast.).

Snímek obrazovky 2024-02-26 192435.png

Snímek obrazovky 2024-02-26 192750.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno tlačítka fungujú normálne keď tam mám menu telefónu tam mi ide rolovať potvrdzovať aj ísť naspäť bez problémov problém mám v Tom že mi tam zmizlo celé menu palubného počítača svieti mi tam len dojazd .údaje MDF nastavenia a ostatné mi neukazuje celé mi to zmizlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...