Přejít na obsah

Výměna dekoru palubní desky


JJakub

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...

zobrali mi auto na mesiac, po mesiaci som si ho zobral aj s rozobratou palubovkou, lebo mesiac byt bez auta je dost dlha doba ... potom po asi zas mesiaci mi ho zobrali na 4 dni, vraj ze vsetko je v poriadku plne funkcne, ani jednu vadu neopravili ... defakto najhorsi autorizovany servis, rozmyslam, ze napisem priamo do skodovky na nich staznost

nedvihaju telefony, nevyjadruju sa na maily priamo, ale uplne odveci ... otras, uz im auto ani nedam, este mi vratili palubovku oskretu, asi ako to montovali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chod do ďalšieho a do ďalšieho a do ďalšieho. Ved najväčší benefit škodovky je, ako to tu odznelo, že je servis všade. Ja na to mám vlastný názor. No maju jednu spoločnú hlášku....viď. aj reláciu občan za dverami...vada sa neprejavila :)

A auto máš v záruke? Lebo sú tam jasné pravidlá na náhradné vozidlo. Ak nie, akú hodnotu mala zákazka, tam je tiež limit (okolo 250-300 eur to bolo), ktorý určuje nárok na náhradné vozidlo.

Len pre porovnanie, aj ja idem dnes do servisu...môjho bývalého /iná značka auta)...na kávu a po pár rybárskych drobností :D Tam som za 10 rokov nepočul takú vetu, že závada sa neprejavila. Jaaj, veď za 10 rokov som reklamoval tuším len 2 veci na 3 autách.. :D

Editováno: , autor: csabac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne vymenili vsetko, ja som tlacil. No to je ten problem. V prvom rade to nema byt tak nekvalitne vyrobene a v druhom rade reklamacia by mala fungovat kulturne…nie stylom tlac, vybavuj…ale asi mame odlisne predatavy pri ocakavaniach za svoje peniaze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako píšeš dnes reci čo chces keď máš auto za 20 tisíc ? Mal si si kúpiť drahšie sú skôr na plač ako smiech lebo každý chce po každom dobre odvedenú prácu. A všade sa rozpráva o kvalite a vyrábajú stálej viac nekvalitného odpadu. Smiali sa z Š Favorit ako tam všetko bolo plastové a vrzgalo a dnes je to stejne len cena je závratná. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...