Přejít na obsah

Padá elektrika O1-nelze nastartovat


powerseven

Doporučené příspěvky

Ahoj, potřeboval bych poradit.

Mám O1, 1.9TDI, 81kW, rok 99. závada začla, když mi blikalo žhavení,- nelze nastartovat-spadně celá elektrika dle rad vyměněno relé 103. Závada stále přetrvává, dále očištěny kontakty od baterie až k motoru. K závadě žhavení se přidala kontrolka ABS svítí neustále. při startování se střídá blíkání závada žhavení a nepravidelně cvaknutí při naběhnutí kontrolek, kontrolky zhasnou, chci nastartovat a uplně spadne celá elektrika při startu. Když se to náhodně podaří, tak třeba po chvíly jízdy mi začně blikat kontrolak ruční brzdy.

Jediné co pomůže abych nastartoval je odpojení mínus polu na baterce, stačí pár vteřin. Pak nastartuju a zase pár startů to vydrží, pak se závada opět opakuje.

nevíte co to může být

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 10 měsíců později...

Ahoj všem,

omlouvám se, že vstupuji do tohoto vlákna, ale mám podobný problém. Auto Octavia 1, 1,9 TDI, r. 2002.

Při startu pohasnou kontrolky, někdy méně, někdy až do tmy. Auto točí a nenastartuje. Baterie je dobrá a startér točí dobře.

Na podruhé, na popáté auto nastartuje a nic neobvyklého se neděje. Vše v pořádku. Při dalším startu se situace opakuje.

Povedlo se vyřešit předchozí problém? Prosím poraďte. Za každou radu budu rád.

Děkuji VJ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...