Přejít na obsah

Jak rozebrat vystřelovací klíč?


HonzaV

Doporučené příspěvky

Nazdárek pánové. Potřeboval bych takovou radu - potřebuji rozebrat tu přední část vystřelováku. Ví někdo jak na to? Předpokládám, že pod znakem bude šroubek, ale raději se nejdřív zeptám těch, co s tím mají zkušenosti.

Díky za rady. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pod znakem je šroubek.....ale bude to potom znat už to nebude orig....... :(:D

Máš na mysli ten znak, nebo celej předek bude podrbanej? Asi bude lepší přizpůsobit tyčku, co je v tom klíči k immu. Ale někdo někde psal, že to může být problémový. Co si o tom myslíš? Ten klíč je fungl a chci ho do 1.8 z 98 v SLX výbavě. Jo a za kolik se dá taková prácička zmáknout? Díky -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pod znakem je šroubek.....ale bude to potom znat už to nebude orig....... :(  :D

Máš na mysli ten znak, nebo celej předek bude podrbanej? Asi bude lepší přizpůsobit tyčku, co je v tom klíči k immu. Ale někdo někde psal, že to může být problémový. Co si o tom myslíš? Ten klíč je fungl a chci ho do 1.8 z 98 v SLX výbavě. Jo a za kolik se dá taková prácička zmáknout? Díky -_-

nevim ale snad je to jednoduše napsané :D pod znakem šroubek a pak se to rozpadne ..............

ano IMO ti tam nepůjde podud máš new sadu....a pokud je i orig dalka ale to asi ne tak ta taky nebude makat...............

pokud chceš mít plnohodnotný vystřelovák je potřeba....

sada klíčů

budíky

komfort jednotka

airb.jednotka

4x el. dveří

konektory

práce+nakodování.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pod znakem je šroubek.....ale bude to potom znat už to nebude orig....... :(  :D

Máš na mysli ten znak, nebo celej předek bude podrbanej? Asi bude lepší přizpůsobit tyčku, co je v tom klíči k immu. Ale někdo někde psal, že to může být problémový. Co si o tom myslíš? Ten klíč je fungl a chci ho do 1.8 z 98 v SLX výbavě. Jo a za kolik se dá taková prácička zmáknout? Díky -_-

nevim ale snad je to jednoduše napsané :D pod znakem šroubek a pak se to rozpadne ..............

ano IMO ti tam nepůjde podud máš new sadu....a pokud je i orig dalka ale to asi ne tak ta taky nebude makat...............

pokud chceš mít plnohodnotný vystřelovák je potřeba....

sada klíčů

budíky

komfort jednotka

airb.jednotka

4x el. dveří

konektory

práce+nakodování.........

Mám to takhle, martine. Před časem jsem si koupil neorigo vystřelovák i s přijímačem a namontil do auta... Ale jak je známo, ty neorigo vystřelováky se vykloktávaj a po čase mě to začalo srát... Sehnal jsem si novej PEVNEJ origo 3 tlač a střeva, co jsem měl v tom starým jsem upravil a nandal do prdelky od oriko klíče. Tím mám vyřešený odemykání. Nechal jsem si vyfrezovat dražku do toho origo předku a ještě musím vyřešit immo. Jedna možnost je rozebrat origo předek a dát tam tu starou tyčinku o druhá možnost je říct autíčku, aby mi dralo tu novou tyčinku... No a otázka je, co je snadnější a jestli mi vůbec půjde nakódovat do imma z 98 tyčka z novýho klíčku... ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nakodovat to nepujde jine imo generace.........

jednou jsem to resil a nechtel odtrhnout stitek skoda a vyndavat šroubek tak jsem to odvrtal ze strany kde je pak dalka 5mm vrták a přesně do místa kde je imo ....hodinářská práce........to vyndat................

Jo to je super napad... V tom neorigo klici je to taky tak... A poradis, kde je to misto, kde vrtat? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rád ti hodim fotku....ale ted u sebe nemám klíčky od okty..............zítra ráno hodim foto.............. :D

Super, díky moc...

Až si najdu chvíli, pokusím se z fotek udělat nejakej seriál pro případ, že by se do toho třeba chtěl pustit i někdo jinej... Plní to svůj účel a je to vlastně do 2k hotový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík... Měl jsem štěstí, že jsem nemusel dělat novej plošňák... Ale i tak bych do toho šel a kdyby ten původní nešel všelijak ubrousit, tak bych si udělal novej... :D

No... klíč bych měl pomalinku vyřešenej a teď co s motorem... Od tý doby, co začaly ty slejváky se mi to dusí a škube.... a když se to zahřeje, tak to stejně netáhne! Už jsem z toho zoufalej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...