Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

Manfroto: Já o parametrech (velikosti) auta nenapsal ani písmeno. Ty si začal porovnávat Fábii s Peugeotem 308 a tim si ze sebe udělal komika. Fiat Stilo = P308 = Octavia (samozřejmě kufrem je Octavia někde jinde).

Fábia = P208

Já sem s nadsázkou porovnával (porovnával v uvozovkách protože Rapida ještě nemám) Stilo a Rapida co se jízdích vlastností, pohodlím atd... týče. Přesedám ze Stila do Rapida, tak porovnávám!!!

Editováno: , autor: vlakras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, malinko vám naruším vaší diskusi o F Stilo :D také se řadím mezi čekatele a brzké majitele Rapiďáka :)

konfigurace :

1.6TDI 77kW

Elegance Fresh  Modrá Demin

+Dynamic +interier paket + Amindsen + připrava GSM Bluetooth + Maxidot + rezerva + prodloužená záruka 4roky / 60 000km

objednán 29.5. měl by být do konce července.

Editováno: , autor: loupeznik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no objednaval jsem teměř na poslední chvíly, prodejce už neměl možnost přidat objednávku MR2013, ale měl nějaké vozy předsmlouvané do výroby takže přehodil akorát výbavu atd. , alespon nebudu muset čekat těch 12týdnů :D ale i tak je to dlouhé. Akorát nevím jestli tem bude i ovladnáni zadních oken od řidiče ale když jsem pročítal forum tak myslím maverick psal že ovladaní by se mělo montovat od 22. týdne takže snad by tam být mohlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám už nejspíš jistý 28kt tak s trochou štěstí je do 4 tejdnů doma :) jupííí

 

Teď v sobotu jsem viděl na jedný akci předváděčku Klokočky - zelenýho rapida s dynamic paketem a vypadá to fakt úžasně !!!!!

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi jake mate zkusenosti s dobou cekani na predani auta. Tyden vyroby je jedna vec a predani zakaznikovi druha. Me treba prodejce rekl, ze ve smlouve maji dodani od vyroby do 14 dnu, ale ze vetsinou jsou to tri az ctyri dny nez auto dorazi na salon. No a pak jeste cekat cca. dalsi 4 nez mi auto predaji. Da se tomu verit? Nebo je ta predavaci procedura delsi/kratsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vlakras: Naprosto standardní termíny. Před předáním musí ještě udělat předprodejní servis a namontovat objednané doplňky (zámek řazení, HF sadu...) a to taky chvilku zabere. No a taky musí mít volné místo na servisu...

Editováno: , autor: martineQ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...