Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

Ahoj, tak se mi přiblížil termín (výroba příští středu) a chtěl jsem se zeptat na tipy ohledně předprodejního servisu. Zatím si vedu toto:

- naprogramovat automatické zamykání po rozjezdu (mám nějak dále specifikovat ?)

- naprogramovat stahování všech oken při přidržení tlačítka odemknout (a samozřejmě klíčkem ve dveřích),to samé se zavřením oken

- naprogramovat zpoždění zamykání kufru o +10s (od centrálního zamknutí - ochrana před zabouchnutí klíčů)

Auto je v konfiguraci AmbitionFresh + okna v el., GSM II, Maxik, tažné, tempomat, Winter paket. Dalo by se např chtít doprogramovat corner f-ce? Díky za každou radu.

 

Prosimte jak se daji v dnesnim modernim aute zabouchnout klice? To mi vysvetli. To musi chtit ale nejaky obzvlastni talent. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám jednoduchý příklad:

  vycházejíc z vozu na rodinný nákup zamykám vůz (odtevřeny některé dveře, kufr). Do kufru vkládám manželčinu kabelku a zabouchává .... A je to tam. Ještě se mi to nestalo, ale člověk nikdy neví.

Editováno: , autor: Pastelka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě že to jde zamknout - vystoupíš,zmáčkneš tlačítko na dálkovém ovladači a pak stačí zabouchnout dveře,nebo víko zavazadlového prostoru a je zamčeno (jediná podmínka je,že to nejsou dveře u řidiče) . Mám to vyzkoušeno u FII FL a OII FL

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já měl u předchozí auta vždycky strach jen v situaci kdy jdu dát do kufru věci - na dálkači otevřu jen kufr bez dveří...mám hodně věcí, klíče položím do kufru...naložím věci, kufr zabouchnu a jsem bez klíčů :D

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já měl u předchozí auta vždycky strach jen v situaci kdy jdu dát do kufru věci - na dálkači otevřu jen kufr bez dveří...mám hodně věcí, klíče položím do kufru...naložím věci, kufr zabouchnu a jsem bez klíčů :D

Tak toto přesně se mi také děje. Pořád si říkám že to nesmím dělat a stejně tam ty klíče zase položím. Je malý zázrak že mi tam ty klíče ještě nezůstaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk: Tak ja mam asi divnou O2 FL, ale kdyz nejake dvere nejsou zcela zavrene, tak se po zamknuti ozve jiny zvuk alarmu a dvere se zase odemknou. Jak by jinak clovek poznal treba blbe dovrene dvere.

To netuším,ale byl jsem to pro 100% jistotu schválně vyzkoušet,než jsem to napsal a to jak tu OII FL,tak FII FL. V Octě nemám alarm,ve Fabii je originál škodovácký. A funguje to přesně tak,jak jsem napsal. Tím bych to ukončil,netýká se to Rapida a stejně to tady nevyřešíme. :kol-28:

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To netuším,ale byl jsem to pro 100% jistotu schválně vyzkoušet,než jsem to napsal a to jak tu OII FL,tak FII FL. V Octě nemám alarm,ve Fabii je originál škodovácký. A funguje to přesně tak,jak jsem napsal. Tím bych to ukončil,netýká se to Rapida a stejně to tady nevyřešíme. :kol-28:

 

Ja to jeste po praci tez testnu :) Prece jen ja jezdim z 99.999% sam, takze se mi to primarne stava s dvermi ridice a u tech jsi psal, ze to funguje jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak není to tak hrozný...víceméně se stačí dostat jen do auta (rozbít nějaké okýnko, nebo sehnat "odborníka"). Mně se to naštěstí ještě nikdy nestalo :) a doufám že nestane

 

jj, uz vidim jak si rozbijes okynko a pak jedes 1000km s otevrenym nebo prelepenym oknem :)

ale jasne, prezit by se to dalo, ono cloveku by asi nic jineho nezbylo. :D

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k cemu vubec pomuze rozbit okno? kdyz se zamce ovladacem, tak auto nejde zevnitr otevrit ani klikou ani tlacitkem. takze pokud je klic v kufru a ne v zapalovani, tak rozbiti k nicemu nevede, leda by se nekdo nasoukal pres okno do auta a posleze do kufru pro klic, nebo ne?

Atn mluvíš mi ze srdce. Tak to je!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já už mám datum vstupu do výroby, čtvrtek 11.7.  co ostatní? Co Loupežníku? :) Taky to máš už příští týden že:)

Nejradši bych si sedl v tý fabrice vedle nich a pořádně je kontroloval, už budou mít určitě plnou hlavu dovolený :) Nevíte jestli to celý trvá jeden den, nebo první den lak, druhý montáž?

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...