Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

manfroto, nechapu cemu ae divis. Na pivo taky pujdes tam, kde toho vytoci nejvic, coz je zaruka, ze to pivo bude za neco stat. U aut to asi bude podobny, velkej prodejce asi prevalcuje malyho co se tyce at uz samotneho dodani, tak i kvality/urovne servisu.

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Service = sluzba.

Napsal jsem to nepresne, myslel jsem kvalitu sluzby. Omlouvam se za zavadejici prispevek.

Takova je aspon moje zkusenost s autorizakem z cca 400tis. mesta a cca 5-10 tis. mesta. Proste na tech "vesnicich" lidem vse strasne trva, nez nekdo odpovi na mejl, nez zjisti pozadovanou informaci, atd..

Jinak co se tyce urovne servisu jako takoveho, tak ikdyz to nemusi byt pravidlem, a zalezi to na osobni zkusenosti kazdyho, tak ja mam zkusenost, ze ten velkej servis funguje lip.

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene,tak to nefunguje,vždy záleží jen a pouze na konkrétních lidech. Podívej,já mám zkušenosti z několika škodováckých značkových servisů (opraven) z Prahy,větší už u nás asi nenajdeš, a je to dost katastrofa. U nákupu nového vozu nevím,s tím nemám zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, dá se to odhadnout. Dle vyjádření Škoda auto by to mělo být po prvním zářijovém úplňku.  :kol-44:

 

A teď vážně - na základě čeho bys tohle chtěl odhadovat?? Nikdo přece nemůže tušit, jaký bude zájem o auto, ale vzhledem k tomu, že Rapid se prodává slušně, tak já osobně nečekám nějaké výraznější zkrácení dodacích lhůt. Takže pořád cca ty 2,5 - 3 měsíce (ano, vím že se našly výjimky, které to měly bohužel později).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedokaži soudit jak je to se servisem u velkých a u menšich, ale moje zkušenost s prodejcem konkretne porsche (řekl bych jeden z velkých) šel jsem obědnat podle standartich čekaček bych čekal do konce srpna, ale protože větši prodejci vědi že prodaji nějaky počet aut tak maji nasmlouvano dopředu nejake vozy u kterých zmení konfiguraci dle požadavku zakaznika tudiž se zkrátí doba čekani... Toď moje zkušenost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm taky by mě zajímalo, jak provádějí výrobu. Mám objednanou barvu Béžová Cappuccino a ta není moc na rapidech rozšířená. Tak si říkám, jestli nečekám tak dlouho i kvůli toho.

Mám stejnou barvu jako ty, čekal jsem tři měsíce. Až budeš mít auto,tak mi prosim napiš jakou máš napsanou barvu v techničáku. Mě napsali do velkýho žlutá a v malém je žlutá metalíza. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu jednu věc - jaký smysl má čekat, až se zlepší/zkrátí dodací lhůty? Dejme tomu, že teď je to např. 3,5 měsíce a v září to bude lepší a bude to už jen např. 2,5 měsíce. Stejně tak jako tak, když to auto objednám teď, tak ho budu mít dřív než když ho objednám později. Nebo to chápu špatně? Přece nejde, aby auto objednané za 2 měsíce šlo do výroby dřív. Prostě čím dřív objednám, tím dřív dostanu (a neberu teď v úvahu výjimky kdy např. byl problém s dodávkou nějakého konkrétního dílu atd.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...