Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

to sice jo. ale kdyz se podivam na "cekani na rapida" abych zjistil kdo si co objednal, vypadne na me diskuze o svetlech. a pokud nekdo napise nejakou pripominku v odborne sekci, tak uz je to OT. tohle potom neni diskuze, ale nudny zverejnovani tech. dat, vcetne milionu fotek se spotrebou. to je ok, ale je tu par jedincu, kteri chteji prave diskutovat a nemaji bohuzel sanci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aby bylo jasno - spotrebu ja osobne postuju jen a pouze do dvou vlaken:

 

1) Maverickuv Rapid - tam si s dovolenim budu postovat co budu chtit, je to moje vlakno a i ta spotreba se tyka meho auta. Pokud s tim mas problem, nikdo te tam nenuti chodit.

2) Vase spotreba - rekl bych (a opravte me pokud jsem prilis smělý), ze to tam patri.

 

Jestli je zverejnovani technickych dat nudny je vec tveho nazoru, ostatni to treba povazuji za zajimave. O 25W xenonech tu padla spousta nesmyslu, prave ta nudna technicka data (pokud tak rikas udajum o vykonu a svetelnem toku) to dokazi uvest na pravou miru.

Jinymi slovy, je to zajimave pro lidi, kteri se chteji neco dozvedet, ne jen sahodlouze diskutovat o nicem.

 

Tohle vlakno je totiz obsahove zdeformovano od sameho zacatku, kdy bylo v sekci Vas Rapid, aniz by ho jeho autor mel, ci treba jen objednal, ackoliv to delsi dobu proklamoval az do neudrzitelneho stavu.

 

A na zaver - neni pravda, ze nemas sanci volne diskutovat - pokud mas tema, zaloz si v prilusne sekci vlakno, pokud chces klabosit bez navaznosti na konkretni tema, Hospudka je to prave misto, ale to tu uz zaznelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak mi uniká,co ti vlastně vadí. Přesná technická data jsou jediná,kde není o čem spekulovat. Zbytek jsou většinou subjektivní dojmy jednotlivých diskutérů. A o nich a s nimi tady můžeš diskutovat do aleluja. :kol-32:   Založ si tedy tady vlákno o objednávkách Rapidu a uvidíš,co tam za pár týdnů budeš mít za maglajz.

PS: v odborných vláknech je záhodno bavit se o konkrétní věci,jinak se nedá udržet alespoň nějaký řád. Na všeobecná témata je právě určena sekce Ostatní,případně již zmíněná Hospůdka. Tímto bych to zde ukončil a pokračoval již dále o Rapidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty si nevědel přesný data?? Já tenkrát věděl datum laku a datum montáže (dva dny po sobě)

 

A jinak asi záleží jak daleko je prodejce od závodu...když mi dělali tourku tak u prodejce byla druhej den po výrobě :) (Vrchlabí -> Trutnov)

 

Btw a jakou más konfiguraci?:)

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky čekám na bělouše 1.2 TSI 77kw, ambition fresh dynamic. V pátek jsem se ptal prodejce, kdy ho budou mít hotového. A oznámil mi, že někdy v KT23 by měl být u nich na prodejně.. Ještě jsem se ptal jak je to s příčníky a zatím nejsou.. Je tam nějaký technický problém. Je dostupná jedině alternativa přímo od Thule, které jsou pěkně drahý ..:-(

http://www.sportobchod.cz/stresni-nosic-thule-skoda-rapid-12-wingbar.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem rano mluvil s prodejcem a auto uz mam vyrobene a je u nich na prodejne. :)

 

Musim zabehnout do banky poslat prachy, nasledne prevzeti vozu, a jelikoz to chci od nich prihlasit, tak to tam po prevzeti necham jeste par dni kbvuli prihlaseni a autem odjedu az na znackach. Snad se to stihne do konce tohoto tydne. Ou yeah, tedka mne ceka par bezesnych noci.

 

Krom standardnich pozadavku jako nelepit na auto zadne jejich reklamni nalepky, prideleni nejake obyc "nekmotrovske" SPZ, odstraneni TSI z vika kufru, si od nich jeste necham nastavit automaticke zamykani po rozjeti, tak to aspon nebudu muset furt delat manualne....

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedině nastavit přes diagnostiku, žádej to jako součást předprodejního servisu. Já mám ještě zpožděné (cca 10s) zamykání kufru po jeho otevření prostředním tlačítkem dálkáče. Je to ale o nervy čekat, jestli se kufr sám automaticky zamkne, protože pak už blinkry neprobliknou. Takže ho zamykám pro jistotu dálkáčem. Ale až si jednou zabouchnu klíče v kufru, budu za tu funkci rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, díky,,,,tak to si o to řeknu, snad to bez problému zařídí....já počítal s tím že to dělá automaticky viz. manuál str. 24 (ale je to v sekci individuální nastavení)... na předváděčce jsem si toho vlastně vůbec nevšiml, tak nějak jsem počítal s tím, že to dělá každý nový auto:)

 

EDIT: aaa ted tam vidim ze pisou ze si mas pozadat prodejce o individualni nastaveni:)

post-31118-0-60358200-1369049959_thumb.j

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...