Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

JJ, musím potvrdit slova Mavericka a spol. V pátek jsem byl v autosalonu a bavili jsme se s prodejcem. Opravdu bude jen spaceback a hlavní rozdíl bude  v tom, že místo zadního víka (liftbacku) bude mít jakoby zarovnanou střechu tak, abys tam dal třeba vysokou krabici. Čili jen doplní další jakoby trojúhelník. Snad pochopíte :D Jsem moc zvědavý , jaký tam bude "dizajn", pač Rapid je hezký už teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Páni kluci,

  jak jsem psal jinde jsem rozpačitým čekatelem na nový vůz, který mám objednán, a protože je Rapid automobilem mnoha nestandardních překvapení, chtěl bych se zkušenějších optat na dvě věci:

1. Položka "4-ram. mult. volant s přípravou pro telefon GSM II s Bluetooth, bez držáku, s hlas. ovládáním, "MAXI DOT" 11100 " - obsahuje v sobě i MAXI DOT, tudíž jej nemusím objednávat zvlášť?

2. Položka "Prodloužená záruka na 4 roky, do 60 000 km" 5100 " - dá se tato položka přikoupit i při provozu vozidla, tedy v následujících dvou letech?

Díky, Tom.

Editováno: , autor: Pastelka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vím,tak prodlouženou záruku si můžeš zvolit (připlatit) jen při objednání nového vozu. Dokoupit při provozu vozu nejde. Tak zajdi za svým prodejcem a doplň objednávku.  A MaxiDot by tam měl být,když je tam uveden. Tuto konkrétní položku v posledním ceníku z 25.4. nevidím. Je tam jen něco podobného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Páni kluci,

  jak jsem psal jinde jsem rozpačitým čekatelem na nový vůz, který mám objednán, a protože je Rapid automobilem mnoha nestandardních překvapení, chtěl bych se zkušenějších optat na dvě věci:

1. Položka "4-ram. mult. volant s přípravou pro telefon GSM II s Bluetooth, bez držáku, s hlas. ovládáním, "MAXI DOT" 11100 " - obsahuje v sobě i MAXI DOT, tudíž jej nemusím objednávat zvlášť?

2. Položka "Prodloužená záruka na 4 roky, do 60 000 km" 5100 " - dá se tato položka přikoupit i při provozu vozidla, tedy v následujících dvou letech?

Díky, Tom.

Mám v Rapidu položku 1. také a MAXIDOT samozřejmě obsahuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zase slint nekoho, kdo o 25W xenonech nevi vubec nic.  :doh

 

Nehlede na to, ze tahle svetla budou mit uplne novej DE modul, takze je bez osobni zkusenosti nelze s nicim porovnavat.

 

V ramci Skodovky byl jedinej spatnej projektor - u bi-halogenoveho modulu FII predFL.

Proc, to je vsem, kdo o svetlometech neco vedi, znamo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...