Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

 Lepsi reseni? Co ja vim? Nejsem placeny inzenyr ve vyvoji SA, to neni moje prace. Moje prace zaujima jiny okruh lidske cinnosti i kdyz je to technika take. :D

řekl bych že člověk může něco hanit, pokud má lepší řešení.

V současné době (vyjma hlasového ovládání) je ovládání na volantu asi tím řešením nejlepším - proto se to montuje

Editováno: , autor: MBDusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hanil jsem i například nepovedený silentblok převodovky a měl jsem nové řešení? Neměl. jako všichni co s tím měli a mají trápení, myslím si, že toto téma se ještě na podzim zase rozjede. Nejsem konstruktér abych já něco vymýšlel. Na to jsou jiní mnou placení jako zákazníkem. A já se s tebou nepřu, jen jsem poukázal, že i toto řešení může mít za určitých okolností slabá místa 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hanil jsem i například nepovedený silentblok převodovky a měl jsem nové řešení? Neměl.  A já se s tebou nepřu, jen jsem poukázal, že i toto řešení může mít za určitých okolností slabá místa 

Promiň ale srovnávat silentblok s ovládánám radia? To je snad rozdíl, ne?

Silentblok si neosaháváš, nic s ním tvou osobou neovládáš, na rozdíl od ovládání rádia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono by se na to melo podivat statisticky. Zase na bezny provoz mimo mesto apod, je urcite lepsi a bezpecnejsi pri rychlejsi jizde, mit ovladani na volantu, do mist kde uz se udela vetsi otacka volantem, uz to neni vhodne, ted je otazka ktera situace nastava casteji a co je vyhodnejsi...

A o tom to je, když se udělá větší otáčka volantem tak se mám věnovat řízení a ne ovládání rádia. Zrovna na kruháku je to strašně důležité. Ovládat rádio můžeš jak na volantu tak i na rádiu. Vůbec nerozumím co se tu řeší. Když už máte tu potřebu ovládat rádio v zatáčkách a z volantu to nejde tak rádio samotné je i v zatáčce na stejném místě. A tady mi budete ponovat že máte ruce v té době jinde. Diskuse o ničem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, tak se budu tesit na nove auto.... moje cesta k nemu - doted  O1, spokojenost maximalni, letos plnoleta, je na plynu, ale proste konci... Takze co ted. Limitovan penezi jel jsem obhlednout salony, Rapid zvitezil jednoduse, po presednuti z Oktavy jsem se citil jako ve svem aute ;-). Takze co dal - vyber edice, zapujceni vozidla na zkousku - ma ho doted v modelu style plus, budi pozornost, no a v pondeli jdu delat objednavku. Mala poznamka - jestli si chcete usetrit za panoramatickou strechu u modelu Spaceback, tak si ho hlavne nepujcujte a nenechte zenu ( jako jakakoliv se tam posadila, nejen moje...) sedet vzadu - to proste muselo prijit. Zkratim to:

- vybrano SPACEBACK Ambition Fresh, barva bila ( barva u me  nehraje roli, tohle neresim)

-77 kW  - jel jsem i 63 kWatovkou, ale tohle je jina liga. Po pripadnem chipnuti by sestka chybela....

 - kola jsem nechal 15, jel jsem na nich kratsi zkusebni jizdu a ted na tom Style plusu mam 17, jako zatacky to drzi jako prilepeny, ale proste se svym tohle jezdit nebudu...

co bude navic:

- paket Dynamic - ty sedacky jsou hoooodne navykovy a hoooodne dobry,

- panoramaticka strecha - duvody viz vyse.

- plnohodnotna rezerva

 asi pro zacatek vse, ted budu 3 mesice cekat a procitat forum :-)

v pripade zajmu rozeberu vyse zminene, pro zacatek staci :-) 

At se Vam dari, Rapidaci

Editováno: , autor: rakula
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup si corner mlhovky/ k tomu dostanes BCM 087 a dodelani tempomatu a palbuniho pocitace je pak jen otazka namontovani packy :) (pozor active nema v zakladu palubni pocitac takze se nedozvis prumernou spotrebu ani dojezd...)

Editováno: , autor: oneb1t
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoč do Ambition Freshky. Rozdíl "jen cca 15 tisíc" a auto vypadá úúúúplně jinak. A nebo rovnou StylePlus, který má střechu, paket dynamic hned a přidává lowxenony spolu s hezčí lištou piano a 17" kola. Místo cornerů, raději dešťák s light asistentem dohromady než cornery. Ty si potom můžeš "zafajfkovat".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Candy a Laser jsou klasicke bile barvy, ktere se od sebe lisi minimalne, pro normalniho cloveka defacto stejne - barevne receptury se moc nelisi. Zato barva Moon se zaklada na bile perleti, takze rozdil je vyrazny. Efekt perleti vynika predevsim pri primem svitu na slunci a na druhou stranu vyrazne zanika, pokud je vuz i minimalne spinavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...