Přejít na obsah

Presakujuci termospinac chladica


Pajtaš

Doporučené příspěvky

Cawte...

Mam mensi problemik...

Pred nejakym casom som si vsimol ze sa mi troska straca chladiaca kvapalina, tak som dolial, a stale sa stracala....

Tak som si vsimol ze to presakuje v okoli toho spinaca ventilatora...tak som ho dotiahol...nejaky cas OK, potom to znova presakovalo, znova som to dotiahol a hladina vody sa celkom aj drzala hodnu chvilu...Ale potreboval som doliat nemrzku, tak som dolial cca 0.5L, (medzi MIN a MAX, vtedy som mal pod MIN) no a dnes ked som pozeral som si vsimol ze to pekne a zretelne presakuje znova...

Mate nejake rady?? pravdepodobne tam tesnenie nebude, a vyberat spinac kvoli tesneniu, a riskovaniu ze mi vytecie voda, a zeby som musel potom znova menit sa mi moc nechce...ale pri najhorsom urobim aj to....

Tak rozmyslam jednu vec, bud chytim a dam tam TEFLONOVU PASKU, alebo zozeniem O-kruzok a dam tam ten....Co by ste odporucili...myslim si ze ucinne moze byt to aj to...:)

dik

Editováno: , autor: Pajtaš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mám podobný problém a zatial ho neriešim lebo budem meniť celú nápln už má asi tri roky tak za to,ale k veci

je tam hliníková podložka ja mám 22mm vnútorní priemer. vymeň a máš pokoj.

moc toho od tial nevytečie ked budeš šikovní tak možno dva deci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dobre teda, nebudem tam davat teflonku, ale dam tam rovno to tesnenie a mam pokoj... :)

Inac som si vsimol ze pravdepodobne ziadne tesnenie som tam nemal...

Tak vravis, ak budem sikovny vytecie tak maximalne do dvoch deci?? ak hej tak parada...

No a ja praveze neviem ci mam menit chladiacu, lebo ma len dva roky...a ked auto mala sestra tak v servise jej davali aj celkom drahu kvapalinu od FEBI, cize po dvoch rokoch asi aj skoda vymenit....

//

Pani ide tam hlinikova podlozka, ale dostal som rady ze tam mam dat medenu podlozku...co si o tom myslite?? dik

Editováno: , autor: Pajtaš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...