Přejít na obsah

DO jeste jednou


adax

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

Kámoš ode mě chce, abych mu dodělal origo DO k jeho centrálu. Jelikož jsem to u Fabie ještě nedělal, chtěl bych se jen ujistit, že sháním správné komponenty. Komfortku potřebuji 433E, je to tak? Má origo centrál a přední okna v elektrice. Jaký typ ovladače potřebuji, když to má být 3-tlačítkový, tak aby mu fungoval odskok? Co se týká montáže, stačí jen přehodit komfortky, nic víc? Třeba blinkry není potřeba zapojovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den mohl by mi někdo poradit? koupila jsem škodu fabii sdi 2003 a potřebovala bych DO protože mám jen obyčejný klíček a tím nezdeaktivuju alarm jen když vložím klíček do spínačky. nevíte někdo jaky je origo alarm ve fábii a podle čeho si tu dálku mám koupit ?? děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

AHOJ ĽUDIA PORAĎTE MI PROSÍM, mám škodovku fabiu rok výroby 2002 confort, kúpil som ju použÍvanú, moja otázka nefunguje mi originál diaľkove ovládanie s kľúčom sa nedá otvoriť cez diaľkové je tam aj nová baterka, kľúči je nová baterka dá sa s nÍm normálne otvárať aj štatovať len diaľkové nejde keď skúšali sme ho aj nakódovať a stále nič, na diagnostike nič neukazuje žiadnu chybu, pri zamknutÍ kľúčom sa na dverách vodičových rozsvieti blikajúca červená kontrolka, chcem s spýtať čo by sa s tým dalo robiť lebo mám dva originál kľúče a ani na jednom nejde diaľkové pritom jeden je čisto nový, čo by tam mohlo byť pokazené alebo je zlá konfortka som už s toho zúfalý môže sa tam ničo pokaziť alebo centrál má nejakú anténu čo sa mohla odpáliť PROSÍM PORAĎTE. KLúč MORMáLNE IDE LEN NEFUNGUJE NA ŇOM DIAĽKOVé !!!! ZA RADY VOPRED ĎAKUJEM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...