Přejít na obsah

DO jeste jednou


adax

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Zdravíčko! Pls poradte největší lamě..

Mám stejnej ovladač jako Cerf. Je to Cobra 7777 a mám to na G IV. Mám zaslepený zámky (mimo teda pátejch dveří) a normálka tim otvírám celý auto. Pohodička.

Jelikož ale pokukuju po VW vystřelováku (dvoutlačítkovym) tak se ptám jestli je realný zprovoznit DO v tom vystřelováku. Vystřelováky nejsou až tak drahy. Ono vybrousti a přehodit IMMO -> tudíž startování by asi nebyl problém, ale dálkový otevírání dvěří je imho ten největší oříšek.

Nebo jak to vidíte vy? Někdo tu říká, že to nejde, druhej vyměnit zámky a další že to DO neumí.. Mám v tom hokej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pokud muzu pridat dalsi stupidni otazku, co vse musim sehnat abych neorigo DO a klic dostal do toho sikovne origo klice s DO ??

Ísť by to malo.Mne keď montovali alarm META,tak sa ma mechanik v servise pýtal,či chcem dialkové do kľuča.Neviem ako to presne myslel,možno to ide len do nejakého konkrétneho kľúča,možno chcel len "črevá" z META DO vmontovať do kľúča s dialkou a možno má na to nejaký špeciálny kutilský spôsob.Každopádne ak sa ma na to pýtal,asi vedel prečo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zdarec,

vlastním F1 r. v. 2005, z výroby mám centrální zamykání, později jsem si k tomu nechal přimontovat DO centrálu - originální příslušenství Škoda (http://new.skoda-auto.com/cze/service/accessories/pages/accessories.aspx?id=BKA400001A&searchCat=0000000063&ref=%3fc%3d0000000063%26p%3d1). Nyní jsem na netu našel toto - http://dieselpower.cz/forum/userpix/2199_S...motny_Par_1.jpg (Nové vystřelovací klíče Original Škoda (zadne nekvalitni polske nahrazky typu Rasko apd.) 3tlač. ovladač 1JO - 434mhz.

(do klice je treba pouzit Vasi planzetu a immo tycinku, pripadne se da koupit planzeta za cca 50kc je to FABka) vhodné pro Octavii 1, Fabii 1,2 , Superb1, Roomster aj. VW koncern auta s 3g. komfort. s.

Nove i pro Octavii 2 FL a Superb 2 - 1KO )

Zajímalo by mne co vše musím udělat, abych to mohl zprovoznit? Jsem v tomhle lama...

Thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komfortku 433E počítej, tak 1000,- a ty budeš mít předpokládám 433H. Ta se dávala do aut, která měla pouze CZ. Zjistíš to buď tím,že jí vyndáš nebo na VAGu.

A co se tíče jednoduchosti, tak to nemůže být jednodušší. Vyměníš komfortku, nakoduješ klíče a odemykáš. Práce na 1/2 až hodku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravim kluci...nevim ci pisu spravne ale chtel bych se zeptat jednu vec, a to: mam sehnane El.stahovacky oken LIN verze...a chtel bych se zeptat na komfortku...kdyz mam 6Q0 959 433 C (je to komfortka z fabie 2001) a stahovacky LIN jsou z roku 2005...budou spolu komunikovat? nebo bude treba jina komfortka napriklad 6Q0 959 433 E? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LIN nepotřebuje komfortku... ty fungují samostatně.. spojují se přímo spolu drátem (LIN bus) a ne přes komfortku... na tu se tam napojíš jenom v případě, že chceš aby fungovalo tlačítko na odemykání/zamykání centrálu na dveřích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdar pánové.Mám dotaz na odborníky.Mám origo centrál bez DO,chtěl bych to nechat předělat a to tak abych měl třítlačítkový sklopný klíč i se samostatným odemykáním kufru na DO.Najde se někdo na severní moravě,kdo mi to předělá? Nabídky i s cenou ,prosím formou SZ.Díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec pánové tak vysvitlo slunko a objevil jsem další problém, mám F comfort z itálie a byl u ní i dodělanej alarm- nějakej getronics s dálkou, jenže jsme předělal klíče na sklopný 3 tlačítko a E komfortku a teď jsme přišel na to, že když zamču auto sklopným klíčem tak se mi nezavřou okna, ale když je zamču tou dálkou od alarmu tak se zavřou. co se s tím dá dělat aby mi to jelo s dálkou na origo klíčku. Díky moc za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...