Přejít na obsah

jokonr

Doporučené příspěvky

Super chlapi a jake mate hodnoty startovaci proud a Ah ? a rozměr někdo z vás neví ? je to 1,9 motor a dle kodu ze servisky mi to vypsalo 80Ah a 360A viz.fotka v prvnim prispevku jestli to chápu tka tá má baterka je dost poddimenzovaná a stará kdyz tady kolega uvádí vedle startovaic proud 780A atd. je to tak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové mám koupenou 85Ah 800A za 3918,-Kč ted stim mužu startovat i traktory :-) Hned se semnou prijel i Vick ;)

Tak jsem zvědavej na studeny start jestli to bylo malym protočenim motoru nebo na řadě budou i žhavičky :-) No což mazlik nám děla radost tak se musi investovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořádně to nastříkej. pak vem gumové (pryžové) kladivo a několikrát bouchni na vrchol toho kloubu. Myslím to místo cca 15 cm od toho kde je matka. Víš co myslím?

V tom místě je stěrač držen pružinou a dělá to takovou stříšku. Musíš to tedy propérovat dolů. Někdy stačí když na to zatlačíš několikrát dlaní.

post-452-0-52541800-1354720688_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý už to mám kamarádi :-D Práce to byla dobrá až na par detailů ale to asi u každé věci co dělá člověk poprvé :-) Každopádně ten dělíci plast mezi sklem a torpédem stojí 550 dnes sem ho kupoval :-D Hold sem se trošku nervnul a bylo vymalováno :-)

Každopádně kdyby někdo kupoval teď baterku tak s klidem duše muže koupit 85Ah 800A rozměr je tuším 16x31x18 (dxšxv) cena 3918,-Kč a musim vám řict, že to startuje krásně ani nevidim na budíkách při startu nějake pohasnutí minimální :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo určitě to neni špatny kup je u ní psané, že je přímo na tanky co maji vyhřivane sedačky zrcatka atd..Prej to je topka no bylo mi tvrzeno tak nevím :-) Uvidime :-) Jak se naseru a tahle bude taky na prd tak si fláknu dvě 150Ah z traktora do kufru pres zimu baterky a mam v pajči :-) jak kdysi dědouš to dělal ve 120cítce :-) všici z dolu kaj se fara nenatočili a dědouš tam lital ze stodvackou jak velký pán :)

edit:až ji budeš kupovat tak se mužeš stavit mužem to vyměňit :-D mám stím čerstvé skušenosti :-D

Editováno: , autor: Airman64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...