Přejít na obsah

Spojka fabia RS ... spojkovy valecek ... vypinání spojky..prevodovka


Doporučené příspěvky

Ahoj :) dlouho uz sem neresil zase zahadu jak blazen..potrebuju poradit :) mám problem se spojkou..prevodovkou nevim... stava se mi to jen u ohrateho auta .... kdyz dojizdim ke krozivatce s jednickou nebo neutralem je to jedno... tam mi tam po zastaveni nejde dat rychlost nebo naopak nejde mi vyndat jednicka ,auto ma tendenci se jakoby rozjizdet a spojka je v zaberu ... kdyz rychlost nasilim vyrvu ... a pokusim se tam dat zpatky jednicku tak uz tak jde krasne ...nemusim ani preslapnout nebo neco takoveho (takze to nema co delat s naspalanim spojky nebo jejim spatnem odvzdusneni) ... vubec netuism cim by to mohlo byt zacalo to delat po vymene (komplet sachs) spojkove sady. Mel jsem to u kamarada v servisu odvzdusnila se znova spojka ale dela to porad ... nikdo si stim nevi rady... chteli jsme vymenit brzdovej valecek ale potrebuju vedet ... co je to hned vedle spojkoveho valecku za dalsi valecek napojeny naten spojkovy hlavni valecek...je to nejaka regulace? .... nekdo to nikdy nevidel a nenasli jsem tam ani zadne vyrazene cislo aby se clovek dohledal.... :) takze potrebuju vedet co je to za valecek a pak popripade nejakou radu co by to mohlo jeste delat.... mam fabii RS 96KW,160tis km. prosim o kazdou radu potrebuju jezdit a bojim se ze oddelam prevodovku nebo neco takoveho diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...