Přejít na obsah

Koncovka výfuku na fabii


rcd.net

Doporučené příspěvky

tak jsem se včera pokoušel troku zvětšit mezeru mezi nárazníke a koncovkou a nedaří se. Pak to dopadne tak, že kouká moc ven a to se mi nelíbí. Asi trošku prověsim výfuk. Dělali ste to někdy někdo. Jestli stačí jen to jedno oko nebo musím obě. Ještě musím vykoumat jak to udělám. Kdyby byl nějaký nápad tak se o něj prodělte.

Ď -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Klaca tak opytal som sa preto lebo unas stoji koncovka rs na fabiu 1850 sk a to je riadna palka tak preto sa pytam ci bude to sediet  <_<

Dnes jsem videl ve Skodovce uplne stejnou Rs koncovku na 1,2htp,1,4 za 800,-.

Tak to mas stastie ale unas stoji tolko ale aj tak by som chcel by som ju vidiet za 800 KC ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klaca tak opytal som sa preto lebo unas stoji koncovka rs na fabiu 1850 sk a to je riadna palka tak preto sa pytam ci bude to sediet   <_<

Dnes jsem videl ve Skodovce uplne stejnou Rs koncovku na 1,2htp,1,4 za 800,-.

Tak to mas stastie ale unas stoji tolko ale aj tak by som chcel by som ju vidiet za 800 KC ;)

co bys chtěl vidět?? lol , já ji kdysy taky kupoval mám dojem za 850,-(je to uplně stejná jako na RS akorát má jeden přívod-na jednu rouru ;) )

Editováno: , autor: kláca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tydle RS koncovky existuji na skoro vsechny varianty ja ji mel na 1,2 taky ma jeno jednu diru. Ale musis uriznout to ohnuti co ma original vyfuk jinak to tam nepridelas. Kdyz uz budu rezat tak cely nekdy zarok tam prdnu poradnej ladak.

no jasně!, dyť to tu už bylo řečeno několikrát :huh::kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to lukyn: jo me by to taky zajimalo jak to mas prichycene B)a kde jsi sehnal to oramovani kolem te koncovky?myslim ten plast nad koncovkou.Z fotky to vypada ze nemas RS narazniky ;) diky -_-

nekde sem videl na netu ze to davaj ke koncovce -_- kdzy ji koupis,RS

http://www.spoilercentrum.cz/shop/skoda/fa...rs-look-331_01# ale nic nepisou z eby si dostal ten okraj ale nekde sem to fakt cet

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...