Přejít na obsah

ODCIZENÍ AUTOPŘEPRAVNÍK VAPP 130km/h NOVÝ, RV. 2013 OSTRAVA 31.1.2013


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny.Dneska 31.1.2013 mezi 6:00- 7:30 mi byl odcizen z garáže na ulici Na Burni ve Slezské Ostravě autopřepravník.Datum první registrace 22.1.2013 tzn. že jsem ho měl 9 dnů.Specifický je tím že jeho maximální povolená rychlost je 130km/h.Nápravy jsou na 2,5 tunu.Vin TK92BCCNKHHVA4044, SPZ 8T2 3839.Délka ložné plochy je 4020mm a šířka 1960mm.Odměna zastopu vedoucí k nalezení je 15000Kč. Pokud by někdo tenhle autopřepravník viděl dejte prosím ihned vědět na tel. 733 470 400 nebo na tel 604 470 400 nebo na 158.Je to jediný autopřepravník na moravě který má povolenou 130km/h.Foto vozíku:

15814130_20012013276.jpg

15814131_20012013277.jpg

15814132_20012013278.jpg

15814133_20012013279.jpg

15814134_20012013280.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na tip to bylo určitě.Starý vozík jsem měl v garáži 2 roky a nikdo se ho ani nedotkl.Naštěstí byl pojištěný, ale uvidíme jak to bude.Dneska jsem byl 3 hodiny na kriminálce a připadá mi, že jim je to úplně jedno.Mám tip na někoho ale uvidíme.Říkám první vozík na 130km/h a je v prdeli 95345Kč.Kuva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zámek odcvakli pakovkama jako nic.Zámek tam nechali ale box si ku.vy vzali.Ten box je úplně směšnýa poměrně k ničemu.Jinak dneska ho kradi v 7:05 ráno viděla je nějaká holka která šla kolem do školy.Já jsem tam byl v 6:45 a ještě tam byl.Tahali to za červenou felicii SPZ začínala 2T2 ale dále neví.Uvidíme jestli něco uvidí na kamerách, ale moc tomu nedávám.To je v hajzlu.

Takhle dopadl ten zámek z boxu:

15814169_31012013326.jpg

Editováno: , autor: bigboss9999
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu koukat jak po felícii tak po dopravníku. Každopádně museli být sakra nápadní tak velký vozík za feldou. Měla co dělat určitě. Toho si musel někdo všimnout to není možné.

A policajti neumí vypátrat červené felicie se značkou 2T2? Těch snad tolik v registru nebude ne?

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem přijel na místo, tak první na co se mě ptali bylo byl pojištěný?Když jsem řekl, že ano tak to jenom sepsali a konec.Připadá mi že je to vůbec nezajímá.Možná se pletu.Díky moc přepravníků nejezdí navíc na 130.Taky už tam nálepky nemusí být, ale přepravník byl krásně stříbrný nový.navíc cca 200metrů od garáže projeli přes křižovatku s kamerama, takže kdyby chtěli tak už je mají.

Editováno: , autor: bigboss9999
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ho uvidím za feldou a ještě k tomu naložený bude mě to jasné okamžitě a budu volat policajty. Ale do ostravy jsem teď přestal jezdit no uvidíme, třeba se bude pohybovat i ve f-m a po vesnicích. Ale zítra možná budu v ově a v neděli 100% taky takže se budu rozhodně koukat.

Měl by jsi těm policajtům zavolat jestli nemůžou najít podle SPZ 2t2 červené felície. A´t mě nevykládají že jich je na moravě i třeba 5 s touhle SPZ.

PS: pojišťovna ti uhradí 90% minimálně ne? Pak jedině koupit nový a hlídat a hlídat. Nenechávat venku ani minutu a pořídit si rotvajlery extrémně nasrané a brokovnici. Jinak to nevidím po té amnestii ..

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl zamčený v garíži na garáži 3 zámky na vozíku nezpečnostní box a malý zámeček.Takže celkově 5 zámků.Myslel jsem že to je zabezpečené dostatečně.Už hledám nějaké jiné místo.Uvidíme jak dlouho to bude trvat s pojišťovnou.Nějak tomu nevěřím že by se našel i když mi dneska říkali policajti, že teď tehle týden jeden přepravník našli.

Editováno: , autor: bigboss9999
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

policajti jsou policajti,... jestli je to pojisteny tak to daj pojistovne a nazdar ;) pojistovna ti to vyplati a poprdely ! ! ! ......... maji jinou praci nez vozejky prece ;) kaficko na sluzebne je narocnejsi ;)

kdyby chteli uz je davno maji,... sjedou si kamery, vyhledaj si registr a uz maji minimalne majitele FILCKY ;)

nerikej mi ze tam u vas jezdi ticice felicii se zacinajici RZ 2T2 ;) je moznost ze mohla bejt RZ kradena,... pro jistotu ..... ale i tak ;)

HAJZLY NO ! ........ urezat jim koule a pak je jeste donutit je sezrat !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamery jsem u nás v Humpolci řešil s policií, se starostou a s odborníkem na kamery. Jedna městská kamera stojí údajně i s montáží 70 tisíc. Své auto od ní parkuji asi 50 metrů a na záznamu při přiblížení není skoro poznat o jaké auto se jedná natož obličej.

Nechal jsem si na dům nainstalovat 3 kamery s nočním viděním v HD kvalitě a ve sklepě mám recordér, který mi ukládá záznam za 1 měsíc a pak se přehraje. Celá tato sranda mě stála 35 tisíc a to rozlišení je nádherné i na delší vzdálenost. Jen v noci už je to horší ale to parkuji auta hned pod kamerama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim chlapi jelikoz jezdivam nocni rozvoz s pecivem taksi takovych veci vsimam nedavno jsem zahledl podobny vozik v klimkovicich mel nanem nalozeny favorit a taky v bohumine s nalozenou oktavii ale podle fotky bych rekl zese spis podoba tomu v bohumine kouknu a dam vedet jestli tam jeste bude stat jinac drzim palce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Takže přepravník se do dnešního dne nenašel, pouze od policie mi přišel po 3 týdnech dopis na pět stran ve kterém bylo napsáno, že je pachatel neznámý.Podle kamerových záznamů nebylo údajně možné rozeznat značku ani model vozidla natož spz (nevím teda na co tam ty kamery mají).14.2.2013, ale našla hlídka městské policie při obchůzce moji SPZ pod frýdlantskými mosty.Zašel jsem teda s papírama na pojišťovnu kde mi po 14 dnech vyplatili částku 67900Kč.Nový stál 78100Kč bez DPH.Takže jsem uletěl nějakých 10 000Kč za 9 dnů.Volal jsem likvidátorovi a řekl mi že prý i kdyby to byl 1 den starý odečítají automaticky 10% z ceny,potom Vám tam přičtou spoluúčast a je hotovo.No nic v životě jsem přišel o více a chybama se člověk učí.Příště nebudu tak najivní a nenechám ho v garáži.Nový půjde domů před barák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...