Přejít na obsah

Řetěz v rozvodech 1.2 TSI


Doporučené příspěvky

jak to tady pozoruju, tak mi to přijde úplně neskutečný, kam se hrabe povyk, který se před lety srhnul kolem 2.0 TDI. Ale samozřejmě netuším kolika lidí se to týká. A pak by bylo docela zajímavý zjisti proč se to někomu vysere a jinému ne. Výrobní vada, tedy základ bude pro všechný stejný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už bohužel jo - cca před měsícem, když mi mechoš měnil olej v převodovce stál jeden rapák TSI u něj na dvoře a on sám mi řekl, že to tam přitáhli na laně večer, že to nestartuje - on jen napíchnul diagnostiku a odkázal je na záruční servis, protože to bylo skočený.

a ? s klasický řetězem nebo řemenem neskočí ? když to rozebral jaká byla přesně příčina ? Mohl být ten řetěz prostě vadný nebo něco jinýho..., pokud si někdo myslí, že všechny řetězy a veškeré díly jsou 100% funkční a kvalitní, tak je na omylu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rypi - on to nerozebíral, protože sice je pověřenej koncernovej mechoš, ale nemá značkový zastoupení - ten rap byl v záruce a záruční škodováckej servis je ve dvou sousedních městech - tak ho tam odkázal. Jen si to jeho majitel ještě nestačili dohodnout a odvézt, když jsem kolem prošel já - takže ani nevím výsledek. Ale podle diagnostiky to vyhazovalo chybu spočívající v nesynchronizaci úhlů kliky a vačky - co jinýho by to způsobilo? Ale je pravda, že nevím ani o jedný oktávce III TSI se skočeným rozvodem, jenže tam se údajně zase houfně objevil jinej problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj, ale to nutně neznamená, že to skočilo díky tomu, že už byl řetěz vytahanej a všechno okolo bylo od toho dojebaný apod. a pak přeskočil ( což je hlavní problém TSI )

 

U toho Rapida to nejspíš byla nějaká výrobní vada nějakého dílu který se prostě vysral. To se stává, bohužel a je jedno co to je za motor a od jakého výrobce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píší krapet nepravdu. Je i TPI na postup s výměnou pouze pastorku bez kuchání motoru, resp. celé výměny. Už jsem to video tady dával, ale pro zopakování.

 

http://www.youtube.com/watch?v=uht2ROfERuw&app=desktop

 

 

I Honda, JAPONEC se nezdá...

 

http://www.youtube.com/watch?v=fQSn4FuUVXE

Editováno: , autor: KubinoPv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...