Přejít na obsah

Climatic - chyba 01320


Crake

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny,

u meho rooma se objevuje sporadicka zavada 01320 - Climatronic bez komunikace. Chtel jsem se zeptat : da se vymenit panel CLIMATICU 5J0 820 045 za panel s indexem B na konci tedy 5J0 820 045B??? Jde o to jestli jsou ty panely kompatibilni nebo tam bude problem treba v komunkaci? Bohuzel jsem nemel moznost porovnat piny a draty, ale vizuelne ty konektory by mely byt uplne stejne...

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud já vím tak indexací (vyšší) se označují upgrady stávajícího dílu tudíž by komunikace neměla být problém ale pokud bys chtěl mít přeci jenom jistotu zeptal bych se v servise ŠA kde ti podle vozu řeknou jaký tam máš mít díl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KoNG: Diky... tak jsme postoupili asi o dalsi level...

 

Uz se mi na adrese 08 - klima objevuje chyba 65535 (ridici jednotka vadna), coz me tedy moc netesi a s tim muzou souviset i chyby na 09 centralni jednotce a 19 CANu - 01320 - climatronic Bez komunikace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...