Přejít na obsah

Elektrické stahování, zavírání předních oken


Petrrr

Doporučené příspěvky

i ten zvuk byl samozrejme takovej nepresvedcivej na tom pomalejsim okne, ale nejak jsem to neresil. a abych prevdu rekl, tak co mam ted dva tydny novy auto, tak okna jsem jeste nestahl dolu ani jednou na zadne strane, vzdy max. par centaku. mam fobii ze skrabancu a o to horsi je, ze za chvilku budu muset vytahovat kartu z okynka dvakrat denne jaro-zima, chjo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oK, tak to si mě uklidnil. je pravda, že i u jiných rapidů je to druhé okno většinou diskutabilní, ale určitě ne tak výrazně jako u mě. Ale zase při nastartovaným autě to docela jde tak jsem zvědav jestli se to vymačká jak říkají "machři" se servisu SIMPLY CLEVER. A až dolu okna také neotvírám, málo kdy to je fakt. Škrábancům se nevyhneš ať děláš co děláš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem vlastne nikdy nestahoval okna u nenastartovanyho motoru, jen jsem je zaviral pres  DO a to jsem musel sledovat jestli uz se to spolujezdcovo zavrel, kdyz ridicovo uz je nahore, takze to bylo horsi nez s bezicim motorem. na ibize jsem rano stiral rosu tim, ze jsem obe hodil dolu a hned nahoru a skoro jsem se bal podle toho zvuku, ze ani nedolezou nahoru. no a dva a pul roku s tim nebyl probelm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Chci se zeptat jestli je možné u Rapida nakódovat stahování/zavírání okýnek pomocí tlačítek na klíčku, nebo zámku ve dveřích? V jednom vlákně to tam někdo psal že si to nechá udělat, ale nikdo nepotvrdil že to jde. Proto se ptám v příslušném vlákně. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj,

  prosím o reakci těch co mají totožně vybavený vůz.

  Ve voze mám vybavena všechna okna elektrickým stahováním, přičemž pouze okno řidiče se mi chová jinak než okna ostatní. Konkrétně při krátkém stisku „otevřít“ se okno plně otevře, u ostatních oken musím tlačítko „otevřít“ držet po celou dobu otevírání okénka. Je to takto správně?

 Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

A copak ti tady bylo smazáno? NIC! Když neumíš zařadit příspěvek do správné sekce, tak se nediv, že se buď odstraní, nebo přesune tam, kam patří. . A to sem: http://forum.skodahome.cz/topic/125760-d%C3%A1-se-n%C4%9Bco-dok%C3%B3dovat-do-rapida/#entry1828899
Kdybys svůj čas věnoval raději hledání a ne psaní přihlouplých komentářů, nemusel by ses divit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Borci, rozumím tomu správně, že řidičovo okno u Rapida se elektricky samo neotevře/nezavře, tak jak je tomu u O II FL - tam má tlačítko 2 polohy. V první se okno otevírá/zavírá postupně; v druhé poloze se otevře/zavře najednou. Prostě to sjede nebo vyjede, aniž bych to musel držet.

 

Tuto funkci elektrického stahování oken Rapid nemá ??

Editováno: , autor: Macouch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otevření

› Lehkým stisknutím příslušného spínače zahájíte otevírání okna. Po uvolnění spínače

se otevírání okna zastaví.

Okno řidiče můžete navíc otevřít automaticky (úplné otevření) stisknutím spínače

až na doraz. Po opětovném stisknutí spínače se okno okamžitě zastaví.

Zavření

› Lehkým povytažením za horní hranu příslušného spínače zahájíte zavírání okna.

Po uvolnění spínače se zavírání okna zastaví.

 

Nic víc, nic míň...  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...