Přejít na obsah

Signalizace nízkého stavu paliva OCT II 1,6Mpi


Mir1ek

Doporučené příspěvky

Mám OCT II 2008 1,6 Mpi BSE 

Mám tohle auto cca 1měsíc a zarazilo mě že ,když se mi rozsvítí kontrolka paliva "dojezd 90km"  nezazní žádná zvuk. signalizace a kontrolka zase po chvíli zhasne a pak se zase rozsvítí "dojezd 80km" je možné že jednotka dojezd přepočítává a podle toho rozsvítí kontrolku?Ale při vypnutí zapalování a opět. nastartování se zvuk. signalizace ozve.Před tím jsem měl FAB I 1,4 16V 74Kw tam se rozsvítila kontrolka a zazněl pípák při dojezdu 60km  a už nezhasla... díky za info třeba je to normální chování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě tedy když dochází palivo, tak při první signalizaci a každém dalším zapnutí klíčku zazní gong.

Dojezd se opravdu přepočítává podle aktuálních dat, ale na mém autě nikdy kontrolka již nezhasne,,, dojezd klidně i stoupne. Až po vypnutí klíčku se kontrolka již nerozsvítí - až za chvilku :)

 

Ale ty asi mluvíš o FL a tam to může být jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to stejný 1,6 BSE to počítání je pravda , ale myslím , že gong se ozve normálně .

Takže ti ta kontrolka taky zhasíná podle akt. spotřeby a dojezdu?ten gong se mi u toho ozve pouze když vypnu a zapnu zapalování ,ještě mě napadlo jestli se to někde nedá nastavit...nebo ta signalizace při jízdě není z důvodu,že by to bylo "otravné aby to pokaždé "cinklo" :) když to přepočítá... u tý Fabky to bylo prostě jinak.. jinak díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě tedy když dochází palivo, tak při první signalizaci a každém dalším zapnutí klíčku zazní gong.

Dojezd se opravdu přepočítává podle aktuálních dat, ale na mém autě nikdy kontrolka již nezhasne,,, dojezd klidně i stoupne. Až po vypnutí klíčku se kontrolka již nerozsvítí - až za chvilku :)

 

Ale ty asi mluvíš o FL a tam to může být jinak...

mě ta kontrolka prostě zhasíná:) tak nevím jestli je něco v pr...:)  nebo je to normál ale myslím si že by měla prostě už zůstat svítit.... jinak taky dík za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak zhasíná ? Když se rožne , tak už svítí pořád . Jen se rožne třeba při dojezdu 90 Km . Přitom by to mělo být 100Km . Neřeším , jakmile blikne , tak hned tankuju . A na rezervu to nechávám jen občas kvůli počítání spotřeby .

Editováno: , autor: hanesek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak zhasíná ? Když se rožne , tak už svítí pořád . Jen se rožne třeba při dojezdu 90 Km . Přitom by to mělo být 100Km . Neřeším , jakmile blikne , tak hned tankuju . A na rezervu to nechávám jen občas kvůli počítání spotřeby .

no to je právě to....mě se rozsvítí a po chvilce zase zhasne a pak se zase rozsvítí, prostě jako u "žigula":)  asi nějakej snímač hladiny paliva je špatnej nevím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...