Přejít na obsah

palivové čerpadlo výměna


ivo3

Doporučené příspěvky

Ahoj chystám se na výměnu palivového čerpadla, objevil jsem že se prodává tak zvané holé čerpadlo ( cca 700 kč) jedná se jenom o vnitřní část. Nemáte někdo zkušennost s výměnou tohoto čerpadla? Případně na co je třeba si dát pozor atd. Díky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chystám se na výměnu palivového čerpadla, objevil jsem že se prodává tak zvané holé čerpadlo ( cca 700 kč) jedná se jenom o vnitřní část. Nemáte někdo zkušennost s výměnou tohoto čerpadla? Případně na co je třeba si dát pozor atd. Díky za reakce.

Protože palivo u těchto rotačních čerpadel probíhá kolem rotoru a uhlíků, tak se příliš nedoporučuje výměna samostatného motoru. Pokut to uděláš špatně a nebude to těsnit, tak si dej pozor pouze na jedno. Abys neseděl v autě až zapneš poprvé zapalování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože palivo u těchto rotačních čerpadel probíhá kolem rotoru a uhlíků, tak se příliš nedoporučuje výměna samostatného motoru. Pokut to uděláš špatně a nebude to těsnit, tak si dej pozor pouze na jedno. Abys neseděl v autě až zapneš poprvé zapalování.

T není jenom holýmotor.Je to celá čerpací jednotka.Jenom obal a plavák zůstávají staré.Vůbec nemusí mít obavy z výměny.Jedině že by díl který koupí byl šmejd a tam se dostal benzín.Jo a za podmínky že to je komutátorový motorek.Což si nejsem jistý.Jěště jsem ho nekuchal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Až nezakladám nové téma , pripojím sa k tomuto...

Môžem dať do 1.3 BMM (jednobodový vstrek) palivové čerpadlo z MPI ??

Litráž majú zhruba rovnakú, ale to z MPI dáva až dvojnásobný tlak,Samozrejme viem, že vstrekovacia jednotka má reguláciu tlaku na svojich 1,2 MPa a zbytok ide naspäť do prepadu, ale predsa len?!  Aby som nemusel zháňať za polroka aj druhú vstrekovaciu jednotku. Pýtam sa preto, lebo také čerpadlo mi leží v garáži a to v aute začína štrajkovať...

Má to niekto tak nahodené a ako dlho ??

Vďaka za odpovede....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 10 let později...

Dobrý den, měním palivovou pumpu na felicii z roku 1996 a narazil jsem na menší problém. Pumpa je takzvaně co jsem se dohledal na internetu uzamčená, pro mě to znamená to že je přidělená ze spoda nádrže a nejde mi vyndat, hledal jsem docela dlouho na internetu jak jí vytáhnout a nic jsem nenašel. Zkoušel jsem s ní všeljak cloumat a nepomohlo to. Kdyby to byl kdokoli kdo by věděl jak na to budu moc vděčný. Děkuji. 🧑‍🔧

Editováno: , autor: chotenovsky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...