Přejít na obsah

Parkovaky Columbus


Noholam

Doporučené příspěvky

Potrebuju poradit, mám parkovaky před fl a do auta jsem dal colombuse a radio je neukazuje a neztlumuje se. Dočet jsem se že tam musim dat jednotku parkovaku z FL a natahnout od ni kabel do Getway a pripojit trochu jinak senzory do te jednotky.

Potřeboval bych nejake schema jak to zapojit nebo nejake fotky moc by to pomohlo. Diky za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pomoc při parkování vzadu - OCTAVIA II
od
listopadu 2010

 

post-36301-0-16165600-1369686855_thumb.p

 

řídicí jednotka pomoci při parkování, pojistkový box

J446 -    řídicí jednotka pomoci při parkování, v zavazadlovém prostoru vlevo
J519 -    centrální řídicí jednotka vozu
SC6 -    pojistka -6-, v pojistkovém boxu
SC17 -    pojistka -17-, v pojistkovém boxu
T16g -    svorkovnice, 16pólová, na řídicí jednotce pomoci při parkování
370  -    ukostření -5-, v kabelovém svazku vnitřního prostoru
A20  -    propojení s kladným pólem -1- (15a), v kabelovém svazku přístrojové desky
B278  -    propojení s kladným pólem -2- (15a), v kabelovém svazku vnitřního prostoru
B315  -    propojení s kladným pólem -1- (30a), v kabelovém svazku vnitřního prostoru
B397  -    propojení -1- (CAN H, komfort), v kabelovém svazku vnitřního prostoru
B406  -    propojení -1- (CAN L, komfort), v kabelovém svazku vnitřního prostoru
 

 

 

post-36301-0-91817100-1369686877_thumb.p

 

řídicí jednotka pomoci při parkování, akustická signalizace pomoci při parkování vzadu,
snímače pomoci při parkování vzadu

G203 -    snímač pomoci při parkování, levý zadní - krajní
G204 -    snímač pomoci při parkování, levý zadní - střední
H15 -    akustická signalizace pomoci při parkování vzadu, na sloupku B vlevo
J446 -    řídicí jednotka pomoci při parkování, v zavazadlovém prostoru vlevo
J519 -    centrální řídicí jednotka vozu
T3o -    svorkovnice, 3pólová, na snímači pomoci při parkování, levý zadní - krajní
T3p -    svorkovnice, 3pólová, na snímači pomoci při parkování, levý zadní - střední
T12p -    svorkovnice, 12pólová, na řídicí jednotce pomoci při parkování (černá)
T16g -    svorkovnice, 16pólová, na řídicí jednotce pomoci při parkování

 

 

 

post-36301-0-88268400-1369687004_thumb.p

 

řídicí jednotka pomoci při parkování, snímače pomoci při parkování vzadu

G205 -    snímač pomoci při parkování, pravý zadní - střední
G206 -    snímač pomoci při parkování, pravý zadní - krajní
J446 -    řídicí jednotka pomoci při parkování, v zavazadlovém prostoru vlevo
J519 -    centrální řídicí jednotka vozu
T3r -    svorkovnice, 3pólová, na snímači pomoci při parkování, pravý zadní - střední
T3s -    svorkovnice, 3pólová, na snímači pomoci při parkování, pravý zadní - krajní
T12p -    svorkovnice, 12pólová, na řídicí jednotce pomoci při parkování (černá)

 

pomuže ti to nejak?  

Editováno: , autor: FilipR6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

neviem či to ide.... ja mám Columbusa aj komplet parkovacie od výroby (r.v.2008) ale Columbus mi nič nezobrazuje, mám len akustickú signalizáciu...

 btw. začalo mi to blbnúť, podľa všetkého jeden zo snímačov, je tam len jedna jednotka alebo sú samostatné pre predok a zadok? Kde mám hľadať konektory - to je vraj najlacnejšia zo závad asistenta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Nazdar chalani.

Vymenil som na mojej octavii 2  r.2006  predface radio stream za colubusa. Všetko je ok. Teraz som namontoval parkovaky, a tie funguju tiž, ale iba akusticky.Na obrazovke radia my to neukazuje,ani sa nezobrazi to auto.Dočital som sa že treba vymenit riadačku parkovakou,skusil som dat tam druhu s čiclom 3T0919475C. Ale ta riadiačka vôbec nekomunikuje,ani sa neda nakodovat.Neviem či tam netreba prehdit neako inač kable.

Poradte čo treba spravit aby to komunikovalo s kolumbem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...