Přejít na obsah

Servisní intervaly - pevný, proměnný, jejich ceny v servisu


Pawouk

Doporučené příspěvky

Tak sem byl vcera na prvni garancce s vymenou oleje.Mimochodem pri 8899 najetejch km a jinak je to po cca 14ti mesicich.Za rok na pristi mi nabidli pevnej interval protoze najedem cca 8000 za rok a ze prej olej daj 10w40,to se mi ale zda divny ne?Teda jeste nevedej ze uz tam nepojedu a olej si vymenim sam protoze to bude uz po zaruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

platí údaj čo nastane skôr , od toho je ten variabilný interval aby podľa počtu štartov , dlžky trás , záťaže a pod. vyrátal optimálny interval , v reále je to tak že to buď zavolá tak ako v tomto prípade ak to chodí len krátke trasy a veľa štartov , alebo potom po tých max. 30tkm / dva roky ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V návodu se píše, že pokud se blíží servis výměny oleje zobrazí se na 10s symbol servisu. Ten blížící se servis, to je asi kolik dní? Pak dále píšou, že pokud je dosaženo intervalu, tak se zobrazí symbol na 20s. Co se stane, když přijedu do servisu například 2 týdny po dosažení intervalu? Příjdu o záruku? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja to mel takto:

 

Prohlidka s vymenou oleje: 405,-

Filtr prachovy a pylovy vymenit: 45,-

 

Olejovy filtr (03C115561H): 230,-

Vlozka filtru s filtrem (kabinovy 6R0819653): 586,-

Tesnici krouzek: 2,-

Do ostrikovacu 1l: 51,-

Chladici kapalina G13: 51,-

 

Drobny a pomocny material: 23,-

 

 

Ceny jsou bez DPH. Cena s DPH byla cca 1685,- + mel jsem svuj olej Castrol EDGE 5W-30 FST 4L za 787,-

 

Takze celkem jsem to mel za cca 2500,-

 

To, ze jsem mel vlastni olej mi do papirove servisni knizky nenapsali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...