Přejít na obsah

Žlťáskovia


Diamant

Doporučené příspěvky

Počítajú sa len aktuálni majitelia, bývalí majitelia sa môžu zúčastniť diskusie tiež. Pokiaľ by sa malo jednať o najmenej rozšírenú farbu, asi by vyhrala fialová, prípadne hnedá. To malo veľmi málo áut, v podstate len u OI.

Tému som založil hlavne preto, aby sme sa ako tak poznali. Myslím majitelia žlťáskov :D Klub červených ani nemá význam zakladať, červené autá sa tu na fóre vyskytujú v dosť hojnom počte (hoci som klub o jedno červené auto ochudobnil aj ja). Ale zase nech mi je ospravedlnením, že som malza sebou spolu 3 červené autá :t A vždy sa tam nejako priplietla aj žltá, ale vždy to náhoda chcela a žltá z nejakého dôvodu nezvíťazila. Až teraz na 4. pokus to vyšlo!

Editováno: , autor: Diamant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ja mam jenom zluty zuby :p

a jeste prece znacek nike na kapote

ten byl jem v Chabrech, ale mam tu neco noveho zluteho, mozna jiz zitra nalepim... pujde na zadni sklo a tak 2 az 3 tydny s tim budu jezdit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...