Přejít na obsah

(O1) Vyskakující rychlost


DKx

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám na své Octě 2003 jednu vážnější závadu a to je to, že když dostatečně nezatlačím (větší silou) páku při zařazení trojky, tak mi vyskočí, udělá takový nehezký zvuk a já vypadám jak největší debil co neví k čemu je ten pedál vlevo od brzdy. Ostatní rychlosti OK.

Letmo se mi na to díval jeden technik od Škody a říkal, že to nejde sladit a že je to na radikálnější opravu. Pravděpodobně způsobeno původním majitelem, který řadil opravdu rychle a odzačátku si stěžoval, že ta trojka tam jde pomalu a nedařilo se mu zařadit.

Mě to celkem štve, protože mám strach že zachvíli zbrousím ty zuby, proto se chci zeptat, zdali někdo nemá s tím zkušenosti, popř. kdyby někdo v okolí Ostravy se mi na to mohl za přijatelnou cenu na to mrknout (já na ty mechanický věci moc nejsem).

Díky DKx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mám na své Octě 2003 jednu vážnější závadu a to je to, že když dostatečně nezatlačím (větší silou) páku při zařazení trojky, tak mi vyskočí, udělá takový nehezký zvuk a já vypadám jak největší debil co neví k čemu je ten pedál vlevo od brzdy. Ostatní rychlosti OK.

Letmo se mi na to díval jeden technik od Škody a říkal, že to nejde sladit a že je to na radikálnější opravu. Pravděpodobně způsobeno původním majitelem, který řadil opravdu rychle a odzačátku si stěžoval, že ta trojka tam jde pomalu a nedařilo se mu zařadit.

Mě to celkem štve, protože mám strach že zachvíli zbrousím ty zuby, proto se chci zeptat, zdali někdo nemá s tím zkušenosti, popř. kdyby někdo v okolí Ostravy se mi na to mohl za přijatelnou cenu na to mrknout (já na ty mechanický věci moc nejsem).

Díky DKx

ahojkmy mám ten samej problém ale na fabiji .( ještě sem to neřešil . ale až pojdu do servisu nechám je to zkouknout a uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem neco podobneho byl to rozpadly radic na prevodovce.nejdrive me v servise strasili ze se povolila loziska s celym tym segmentem kol ze prej pulit prevodovku tak jsem to vzal jednomu znamemu tan zkusil lanovody a pak si to tam nechal.nakonec to bylo oprava za litr nastesti ten radic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

mam rozebranou prevodovku z fabky, jsem z ostravy. Kdybys sis to chtel porovnat, projit, ukazat co te trapi tak neni problem se zastavit a poresit to. Me treba v tahlech vadil kabel od baterky, banalita. Tim padem mi vyskakoval kvalt, pac mi to tlacilo na tu spojovaci paku na prevodovce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...