Přejít na obsah

chybová hlášení


Kubajs99

Doporučené příspěvky

Ahoj tak jsem tu dlouho nebyl.už jsem tu můj motor řešil mám 1.2 51 KW a včera mi začala blikat chyba motoru auto začalo šíeně škubat tak jsme šel na diagnostiku. a byli tam 3 chyby:

P0172 palivový systém skupiny válců 1 bohatá směs

P0130 lambda sonda řada 1 sonda 1 chyba v proudovém okruhu 

p0303 rozpoznány výpadky zapalování u 3.válce zkrat na plus

 

už delší dobu to řeším auto žere střílí do výfuku,katalyzátor už tam není vylétal ven výfukem.jezdím na plyn abych nezapoměl.na ten to celkem funguje.ale spotřeba se zvedla a je cítit nespálený plyn.jsem tedy rád že to konečně ukázalo nějaké chyby.Tlaky byli měřeny OK,olej filtry nové,svíčky nové,škrtící klapka zkalibrována.starty jsou horší startuje to na cca 950 otáček jen na plyn startuje dobře.ale celkově nemá ten výkon.Asi teda odešla teda odchází cívka na 3 válci ale podle mě to nebude jen tou cívkou tak jestly někdo neví co s tím.auto zase jede tak nějak s občasným zacukáním. na poslední diagnostice mi to ukázalo vynechávání zážehu.Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...