Přejít na obsah

Leasing


rcd.net

Doporučené příspěvky

zdravim,tak ted jsem z toho vedle :unsure: koupil jsem si fabii na leasing a dneska mi doslo od ty spolecnosti co u nich mam ten leasing konkretne skofin,ze veskere dodatecne doplnky mi musi schvalit,tzn. ze pokud tam budu chtit dat nejaky alu tak je o to musim zadat??nebo treba piskovani skel??to same??ale doufam ze kdyz si budu chtit vymenit tady na foru tak oblibene chromove cudliky a kozenou radicku tak se jich ptat nemusim..nebo snad jo??? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem je nekdy v pripade napr. zabaveni vozidla, reklamace apod. V techto pripadech se nekdy stane, ze leasingovka pozaduje uvedeni vozidla do puvodniho stavu a necha to provest na naklady najemce, ktere po nem vymaha. Ale vzdy zalezi na konkretnim prpade, kdyz se uprava libi, tak sama leasingovka vi, ze to muze zvysit atraktivitu vozu. Velky problem je i chip, ktery je vnimam jako podstatne poruseni leasingove smlouvy (napr. konkretne u SkoFINu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nemám skúsenosti, ale podľa mňa drobné zásahy ako výmena rádia, repro, radiacej páky či pedálov sú drobnosti. Skôr sa podľa mňa bránia tomu, aby niekto neurobil nejaký brutálny tuning, nevymenil motor za nejaký iný a tak nejak.

V každom prípade, nerobil by som si ťažkú hlavu zo žiadnej úpravy, ktorá sa v núdzi dá odstrániť a uviesť auto do pôvodného stavu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nemám skúsenosti, ale podľa mňa drobné zásahy ako výmena rádia, repro, radiacej páky či pedálov sú drobnosti. Skôr sa podľa mňa bránia tomu, aby niekto neurobil nejaký brutálny tuning, nevymenil motor za nejaký iný a tak nejak.

V každom prípade, nerobil by som si ťažkú hlavu zo žiadnej úpravy, ktorá sa v núdzi dá odstrániť a uviesť auto do pôvodného stavu...

Souhlas -_- Dodal bych jen, že pokud chceš provést nějakou "normální" legální úpravu či přestavbu, na kterou od nich třeba potřebuješ zapůjčit velký TP, typu montáž tažného nebo přestavbu na LPG, tak nemají nic proti. Mě třeba přestavbu na LPG schválili bez problémů, jedinou jejich podmínkou bylo, že přestavba bude provedena na moje náklady no a nezapoměli mě upozornit na možné problémy s uplatněním záruky u Škodofky, jinak jim to bylo putna ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus to vzít z druhé strany.

Máš auto a někomu ho půjčíš. On ti za něj sice platí a ty mu ho za X let prodáš za pakatel, ale je tvoje! A ne každá změna auto vylepší.

Dost bude záležet na servisu. Doma si doděláš cokoliv, ale třeba u našich služebních aut se na povolení dotazuje u leasingovky přímo servis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...