Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jo, jel jsem obsazen dvěmi dospělými a jedním dítětem. Na dálnici jsem cestu tam držel tempo 150km/h, pak ježdění a courání po Hradci.

Cestu zpět jsem na dálnici držel standartně tempo 170km/h (kromě těch uzavírek), pač jsme spěchal, potom jižní spojka 80km/h a ve finále 8,2/100km.

Což tak odpovídá, při 150 konstantně jsem taky kolem osmi....7,9-8,0

 

 

Na deset jsem se ještě nikdy nedostal, když ji řezal 200 po dálnici, bylo tam asi 9,6/100.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku a co tu placas ty, zkolabovala pritelkyne asi pred 2 mesicema a celkove 3x pokazde ten samy pripad. Za dalsi, jeji tata delal 20 let ridice rychle zachranky a kdyz mu kazdej rok sahali na penize a to smerem dolu, tak odesel. Takze ja mam informace cerstve. O nemocnicich nemluvim, to je dalsi smutna kapitola. Nemocnice je priprava na urnu.

Tak to bys měl tedy vědět, že doktorů tam mají málo a tudíž nemohou být v každé sanitce a vyjíždí jen k vážným případům. Nevím, co ti na tom není jasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hlavně doktor jezdí zvlášť i proto, že přijede na jedno místo ošetří pacienta a může jet na další a mezitím sanitka odveze pacienta do nemocnice. Popřípadě pokud z hlášení to není něco extra, tak tam doktor není potřeba a nemusí tak být zbytečně blokovaný u případu když by byl někdde jinde použitelnější.

 

Máti je doktorka a takhle to aspon fungovalo u nás

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádiusi, tak mě napadlo, ty máš to černý auto, ty bys mohl vyhodit zadní sedačku a jezdit v koloně ZS jako třetí, havran na vedlejšák :D Otázka, jestli bys jim stíhal motoricky, ale tobě by zase na dojezdu tolik nezáleželo.... ;)

 

Welfajsto: zní to rozumně, to víš u nás je to jinak, ti ještě na druhou sérii serálu Sanitka nekoukali...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v Itálii se čeká na vše, pokud chceš jít na operaci dřív nebo ihned, tak hold platit celkem vysoké sumy nebo tam mít známého doktora co tě protlačí... Tento systém už funguje i v ČR...

Bohužel bez peněz, se nedostaneš k lepším doktorům ani v ČR, popřípadě se musíš nějak revanžovat...

 

Peněz je od státu málo, proto v HK na fakultce zavírají na prázdniny různé pavilony a udržuje se úplně minimální stav... prostě nemají na provoz na ty 2 měsíce, hrozný :(

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U 90% výjezdů není doktor ani potřeba. Zvládne to v pohodě RZP kde je řidič a záchranář. RLP vyjíždí opravdu jen k vážným případům. Záleží jak na dispečinku 155 rozhodnou co pošlou. Doktor to neovlivní, zda ma vyjet či ne. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

petře já taky jenom konstatuji, taky plno informací nestačím zkonzumovat ;)

 

opět v tuareagu žádný benzín :((teda kromě toho s tím elektro motorem)... jinak 3.0 TDI má 193kw, nárust z 180kw...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tohle nasere především majitele těch "vyjímečných" ropáckých RS, když je teď vezme i obyčejná sociál kár :D :D

 

Čím dál víc si řikám, jestli nevydržím se svým stříbrným sršněm ještě pár let, udělám pěkně rozvody, koupim nové bačkory, možná ho čipnu pro lepší pocit (můj i Kokty) samo že...(po rozvodech) a může ještě nějakých pár let sloužit. Navíc i cenou už bude klesat stále pozvolněji, ten strašnej cenovej dvou-tří letej skok má už za sebou. ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jel jsem obsazen dvěmi dospělými a jedním dítětem. Na dálnici jsem cestu tam držel tempo 150km/h, pak ježdění a courání po Hradci.

Cestu zpět jsem na dálnici držel standartně tempo 170km/h (kromě těch uzavírek), pač jsme spěchal, potom jižní spojka 80km/h a ve finále 8,2/100km.

Což tak odpovídá, při 150 konstantně jsem taky kolem osmi....7,9-8,0

Na deset jsem se ještě nikdy nedostal, když ji řezal 200 po dálnici, bylo tam asi 9,6/100.

A jaci dospeli te tam vezli?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...