Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Já se snažím jednou za 14 dnů to umejt, podle počasí, nesmí mrznout. Ťupky jsou ze soli na každém autě, ale musíš se sehnout a podívat zblízka ;) Na blatníkách za předními koly a na předních dveřích v dolní polovině a pak na zadku a na zadním nárazníku z boku za koly.....nalepí se na lak, jsou černé. Po čase, pokud se nesundají, tak vyreznou a obarví kolem ťupky červeně lak. Jsou to korozivní částečky z posypové soli ze silnic. Také na diskách je mám, blbě se sundávají, nechám to na jaro.

 

Pokud Petrrr v zimě nejezdí, tak je na autě nenajde. Pokud jezdí a nevidí je, chce to brejle...zajít na oční. Jiné vysvětlení není.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nebylo o střílení. Za každou hodinu, kdy tam v roce přijdeš máš papírek, měl jsem tam asi 6 papírků. A na konci roku se losuje. Loni brácha vyhrál Glocka 17.

 

Beztak UZI je strašná plechovka, skoro tak hnusně plechová jako SA-58 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted rikali v TV jak Skoda JS ( jaderne sluzby) podplacela pres Svicarsko a jine caribske zeme ukrajinskeho politika kvuli zakazkam v ukrajinskych jadernych elektrarnach. Hold jeden z nas tady pobira spinave penize zda se. Nebudu jmenovat vid Stringo. [emoji1]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde myslíš že Stringo vzal na oktávku? Snad si nemyslíš, že na ní vydělal těma procházkama mezi reaktory s teploměrem v ruce :D Tomu by věřil jenom hejsek Kokta, co si myslí že reaktor je něco jako radiátor u něj v dětském pokojíčku :D

 

post-32269-0-71888700-1450069240_thumb.j

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, je to tak, Stringo tady furt brečí, jak nemá ráno na chleba a místo másla že na rohliky maže margarín, ale ve finále je pracháčem. Pytle s pětilitrama má schované ve špajzu a chodí je navečer rozvazovat, aby mu bankovky nezvlhly.... ;)

 

Ta oktávka co má, to je jenom fingovačka pro nás, za rohem má Masírku na víkendy a večery není v práci, ale ve striptýzových klubech s holkama a strká jim za trenky tiskary ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, taky jsem na to koukal a říkal jsem si, že už asi další auto ani kupovat nebudu a budu jezdit sockou... Už neví, jak z lidí tahat peníze. Tady jezdí mraky vraků, co mají problém s funkčností a bude se tu řešit chiptuning apod. Věci, jako spoiler co má homologaci atd... To jsem řešil zrovna nedávno při silniční kontrole. Hrozně mě potřebovali mrdat za mračítka na světlech, vydržel jsem se snímá hádat asi 5 minut a pak jsem vydal z kastliku atest s homologací a říkám, tak co pánové říkáte na tohle? Má to atest? Splňuje to požadavky na provoz? Vemte si telefon a klidně zavolejte výrobci, mám tam telefon přímo na něj, osobě jsem si to zjišťoval, že to na světlech může být... Koukali jak okurky, nečekali že budí mít nějakej papír, tak mi chtěli dostat na výbavě, to nic nenašli, tak mi mrdali za LED na SPZ... Tohle se u nás řeší, ale že kolem projel 30let statek medvěd asi nejspíš už s upadnutým vejfukem, nabouranej a pomuchlanej že všech stran s foliema na předních oknech...to je v cajku...

A dostal jsi pokutu? Zase?

Pánové, tak ještě jednou. Odstranění PALIVOVÉHO filtru. :-)

A co se ti na tom nezda? Neznam feldu co by ho mela :D a jestli ta tvoje ho ma, tak si ho jeste nehledal.

Já už na pazvuky seru, za ty 3 roky co spolu trávíme nelehké časy ( já a Rapid) už mě to přestalo bavit a úplně jsem rezignoval. Nejhorší u nového pazvuku je prvních pár měsíců, pak už si zvykneš a nevnímáš to tolik.

Fakt ty auta tak vrzou? Ja mam zatim štěstí, nic vyrazneho jsem nespotrehl, ale jsou to vesmes funglovky. Treba za par let bude vibrovat i pedal :D.

TAK CO JE, PÁTEK MALÁ SOBOTA CO? Já včera byl na jedné akci v Becherplatzu, co vám budu povídat, žranice a chlastačka až taková, že jsem tam šel včera z práce a vrátil jsem se od tam tud dnes ráno v půl čtvrtý taxíkem rovnou do práce ( kde jsem se trochu vyspal - do 7h). A jsem fresh ( asi díky té slivovici, hruškovici, jagrovi atd.) Domů už nemělo cenu jezdit. :kol-28:

Jsi byl v posranejch trenkach v praci?

Tak jsem po delší době umyl auto a koukám, že už se začíná lepit zase ten zimní bordel ze soli, ty černé tečky. Některé už ani nejdou smejt... :( Vždycky po zimě je toho mraky a některé už jsou orezlé.

Záseky od šutrů ani nepočítám....

Clinte Clinte. Vsadim se, ze ty prorezle tecky laku zmizej, jakmile to pretahnes benzinem vid. Koukal jsem na ne u souseda, jsou to obycejny kousky asfaltu a jak jezdi do mycky, tak se to kolem ni neumeje a dela to takovy nahnedly, nacervenaly az cerny puntiky kolem cernejch asfaltovejch tecek. Predpokladam ze myslis tohle ne. A jestli to uz fakt rezne, tak to je teda pekac!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamos co ma F2 1.2 TSi 63kw rikal, ze F3 66kw jede pry stejne jako ta jeho. Tak mu budem verit.

Ja asi budu dnes vracet 81kw a musim rict, ze moturek je gut. Jede jak ta stara 63kw Fabca + ma elan jit dal - takze kdybych kupoval neco od koncernu a 1.2 by byla vrcholna motorizace, tak jdu rozhodne do silnejsiho motoru. Auto ma dale hnusny budiky - bez ledky na potkavacky, bez ukazatele teploty kapaliny (i bez legendarni modre ledky), takze budiky jsou pekelne chudy. Dokonce i otevrene dvere nemaji uz led, ale maji symbol na maxidotu lite (ci jak tomu skoda rika; ne maxidot). Digitalni palivomer kupodivu neni zas tak hroznej.

Co clovek ale zjisti az pri pouzivani, tak strecha ma mizernou izolaci. Mel jsem kapky ledu na strese a pri brzdeni ci odbocovani mi litala voda na celni sklo a nebo jsem mel gejziry v okynku, ze pres nej nebylo videt. Po vystoulepeni byla strecha sucha. To teda 02 nedelala a mozna ze i F2. U 02 jsem kolikrat ujel i 150km a strecha byla furt zmrzla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seš wůl Clinte [emoji23]

Ještě že Škoda JS s námi nemá nic společného, jinak by tomu snad ostatní i věřili [emoji2]

 

Pojďme ve velkém  oslavit stránku č. 1500 komentem od Stringa :D :D :D

 

Dneska projela myčkou nová X5M s otevřenejma oknama :D :D :D :D

Editováno: , autor: Hurikan88
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte Clinte. Vsadim se, ze ty prorezle tecky laku zmizej, jakmile to pretahnes benzinem vid. Koukal jsem na ne u souseda, jsou to obycejny kousky asfaltu a jak jezdi do mycky, tak se to kolem ni neumeje a dela to takovy nahnedly, nacervenaly az cerny puntiky kolem cernejch asfaltovejch tecek. Predpokladam ze myslis tohle ne. A jestli to uz fakt rezne, tak to je teda pekac!

 

Ty máš taky v hlavě asfalt....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...