Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jo Jarda už po 5 řekl, že s tím končí a příští rok bude zase na MS... Nevím, je to hvězda, ale už má svoje za sebou a nerad bych, aby zkončil jako Hašek, kterýho jsem měl rád, ale tak dlouho si hrál na star, až mi začal srát a nesnášim ho... Každý má svůj vrchol v kariéře, ale jak to ve sportu je, tak přijdou mladší a mělo by se jim přenechat místo... Když se podívám na kádr Amíků, tak je tam o 8 let nižší věkový průměr a naši už těm mladším teamům nestačí fyzicky, tak to prostě je... Jo a toho Růžičku bych už nakopal do prdele a ne ho nechat vést Nároďák, co odešel chudák Hlinka nedobrovolně ze světa, tak to stojí za 2 věci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarda furt hraje dobře a chápu že chce končit.. MS ho stojí dost sil určitě... a Jarda si určitě nehraje na star...

 

Meleš hovna, Růžička se špačkem a tím wehlsemerem nebo jak se jmenuje sou fakt dobrý, chápou že dnes se už hokej hraje přes defensivu a bruslením(mladáci co mají USA). Růžička říkal, že chce vybrat 91-93 ročníky a udělat soustřední a vyzkoušet ty kluky, doufám že to dopadne.

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Koktou, Jarda si na star nehraje a navic jako jeden z mala tam prisel neco vybojovat... Nerikam, ze je bezchybnej, ale vytvarel sance a tlacil to dopredu, rad bych ho videl na dalsim MS

 

By me zajimalo, koho by si tak rad videl jako trenera Stringo?! toho pana, co sotva mluvi a ma castecne polsky jmeno? Ruza a zbytek dle me umej a kdyz se do toho oprou i hraci, bude konecne dobry. Dnesni zapas byl pekne, hodne sanci, jen chybela koncovka...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V hokeji se na KDYBY nehraje. To že obmění složení mužstva se říká už 3 roky a pořád nic. Jarda je už starej a to mu nikdo nevezme, sám to už před 2 roky řekl, že na velkým ledu nestíhá, tak proč je zase tady? Ono je něco jiného, když na něj v KHL, nebo NHL hraje celá lajna, tam jsou sehraný, něco jiného je když tě pošlou k hráčům, se kterýma nehraješ a každej si chce uloupnout svůj kus slávy a ukázat co umí a ne že budou servírovat jednomu hráči všechno pod nos...

 

Psal jsem že Jardu uznávám, ale nerad bych, aby dopadl jak Hašek, kterej už ani nemohl dojet do brány, aniž by mu nekřuplo v zádech, nebo koleni, to prostě u mě potom ztratil absolutně nějakou úctu a začal jsem ho nenávidět. Jarda ať hraje v zámoří, kde mu je dobře a sem ať koukají už konečně poslat mladé kluky. Za Růžičku náhradu? To teď z hlavy nevím, nepřemýšlel jsem o tom, koho, ale Růžička toho moc nepředvedl poslední roky, to mi stačí. Možná má dobré vůdčí schopnosti, ale ty výběry hráčů jsou naprosto nevyhovující. Ale jestli to někomu nevadí, že se koukáme na hokej, kde jsme rádi, když neinkasujeme a vyhráváme zápasy jen s pořádnou dávkou štěstí, tak potom už mlčím. Podle mě, kdyby Amíci nedostali těch 5 minut, tak jme se nedostali ani přes ně...

 

Ale je to jen můj názor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...