Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

pawoučku já sem nedolejval ještě, u superba taky ne.

 

jinak tohle funguje prý dobře: http://www.oleje.cz/p/liqui-moly-utesnovac-chladice-150-ml--1577

 

a že to žere vodu, to víte musí se to zajet časem :D :D :D

Tohle ne, tam se nejedná o děravé chladiče ani hadice. Ale kde se to ztrácí asi nikdo neví. Snad kromě 1.2 TSI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jste mluvili o kvalitě zpracování, tak jsem byl dnes v Audině na opravě el. k origo tažnému cca. 5 hod. Dělali svazek a něco v ŘJ tažného. Jak to mohlo projít výstupní kontrolou nechápu.

 

Ti řeknu úplně přesně... NIKDO TO NEVIDĚL :D

 

Jiste, at si opravi co si ve vyrobe poserou nebo ve vyvoji zanetbaji nebo na cem umyslne setreji. Tvrde do nich, moje heslo. Ted mala poznamka, kterou si nemohu odpusit - To Honza nikdy nepochopi :D Ten si rad zaplati za novy auto s vadama a nedodelkama. I kdyz sam novy auto vlastne nema, asi vi moc dobre proc :D :D:D

 

Źe Tě huba nebolí, vypustit takové bláboly  :kol-28:

 

Jinak pod Rapidem existuje kvalitní auto - Citigo. Zrovna zítra jedou naši jedno na 99,9% vyzvednout - takovou červenou leštěnku  :kol-31:

 

Jinak máš pravdu, že sám nejezdím novým vozem, protože v době pořízení jsem na nové neměl. Vždy jsem auta kupoval za cash, žádný financování. Na nové se nyní šetří a snad si jej budu moct ještě letos, či na jaře dovolit. Zatím na to mám dobře našlápnuto.

 

Ale můžu vás ubezpečit v jednom; až zažijete první nový Fábie a některé motory, tak budete pět chválu na Rapida a OIII dohromady. Takový vehikl jsem už dlouho neviděl. Což o to, že to bude vypadat fakt pěkně a bude to nabízet hafo novinek (o kterých si Fabie mohly nechat doteď zdát...), ale občas by bylo lepší vys*at se na akcionáře a jejich dividendy a raději vrátit 10€ do každýho auta... A to říkám zcela otevřeně a nezaujatě, aby Pítr zase neříkal a neutahoval si ze mě  :kol-131:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo. Vyrazil si mi dech. Mile si me prekvapil, ze umis byt i kriticky. Moje narazky doufam beres jen jako muj nazor a proti tobe jsem nikdy nic nemel a nemam. Aby ses nam neurazil. :D To co pises o F3 jsem uz tusil a zaroven uz mi to pred pul rokem potvrdil jeden zamestnanec z SA. Hold se musi zmacknout asi s cenou pod Rapida. Kam se ten svet (resp. Skoda riti) Nejakou dobu to asi pujde ty prodeje setrvacnosti, ale snad pak dojde k dostatecne zpetne vazbe a neco se zmeni at uz u Skody ci jinych automobilek. A co Superb jak to vidis u nej. Stejny trend nebo to nebude takova tragedie.

Jinak o Citigo je fakt jsem zatim nic spatneho neslysel. Jinak jako auticko se mi libi take. Do mesta proc ne.

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo. Vyrazil si mi dech. Mile si me prekvapil, ze umis byt i kriticky. Moje narazky doufam beres jen jako muj nazor a proti tobe jsem nikdy nic nemel a nemam. Aby ses nam neurazil. :D To co pises o F3 jsem uz tusil a zaroven uz mi to pred pul rokem potvrdil jeden zamestnanec z SA. Hold se musi zmacknout asi s cenou pod Rapida. Kam se ten svet (resp. Skoda riti) Nejakou dobu to asi pujde ty prodeje setrvacnosti, ale snad pak dojde k dostatecne zpetne vazbe a neco se zmeni at uz u Skody ci jinych automobilek. A co Superb jak to vidis u nej. Stejny trend nebo to nebude takova tragedie.

Jinak o Citigo je fakt jsem zatim nic spatneho neslysel. Jinak jako auticko se mi libi take. Do mesta proc ne.

Je občas potřeba zůstat nohama na zemi, protože není všechno zlato co se třpití; bohužel. Jinak bych ho všechno už vzal :D

 

Můj názor na OIII jako relativně kvalitní auto zůstává, Rapid je složený z odzkoušený techniky a některé modifikované komponenty se, bohužel, nevyhnuly nějakým "kouzelníkům". Mně je vždycky líto těch zaměstnanců, kteří ještě donedávna byli na značku hrdí, ale neustálá honba za vyššími výtěžky z firmy taky nejsou tím správným řešením. Vytralila se ta KŘEHKÁ rovnováha mezi ještě únosnou kvalitou a výdělky pro vlastníky.

ŠA má v Koncernu pozici dojné krávy a spolu s AUDI dotují další značky. Ale je to kolotoč, protože se historie opakuje; SEAT a ŠKODA si nyní jen de facto vyměnily pozice.

 

Citigo je malé poctivé auto jednoduché konstrukce. Navíc vím přímo od kvalitářů z Bratislavy na co se případně zaměřit - NA NIC. To auto podle nich nemá vady :D Ale já osobně vím minimálně o dvou, které mám z vlastní zkušenosti s VW up!. Jedním z problémů je tyčka držící kapotu (často se na ní zapomene a kapota se zamáčkne dolů i s tyčkou, která se prostě ohne :D) a druhým je zakrytování podběhů kol. Víc toho není. Motorově je to solidní přístroj, elektronicky taky bez vážných poruch či potenciálních nebezpečí.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...