Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hoši, já jsem na dovolené. Ale mám problém, není tu internet a není ani signál na T-Mobile. Takže si to budete teď užívat sami, já to asi nebudu moct ani sledovat, pač signál wi-fi je jeden dílek a sotva se přihlásím. Tak ani nevím, jestli odešlu tento příspěvek...:(  Je to bída v roce 2014.....A to jsem na Šumavě. Bude to pro mě děsné, být tolik dnů bez vás.....asi to nezvládnu :( 

 

Tak lidi bděte ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to o něco lepší, v salónku jsem našel lepší signál. Ale znamená to velkou oběť. Musím v dešti jít v sandálech minimálně 50 metrů od svého apartmánu, po kamenité cestě až do salónku. Čili večer bych to mohl tak nějak checknout, co se tu blafe, vypít pivečko a moc dlouho se nezdržovat.

 

Šumava ano, platí nám to zaměstnavatel, pro celou rodinu na týden se žrádlem. Zrovna jsem dojedl, tedy te´d už vím, že tu nezhubnu. Žrádla je tu mraky a chodíš si, dokud nepraskneš. :) (to by bylo něco pro Motosmana, ten by tu vyžral celej stůl a ostatní by utřeli hubu). Pak hodím nějakou fotku,až bude čas....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiste, at si opravi co si ve vyrobe poserou nebo ve vyvoji zanetbaji nebo na cem umyslne setreji. Tvrde do nich, moje heslo. Ted mala poznamka, kterou si nemohu odpusit - To Honza nikdy nepochopi :D Ten si rad zaplati za novy auto s vadama a nedodelkama. I kdyz sam novy auto vlastne nema, asi vi moc dobre proc :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda co říkal Hurikán, tak kromě toho, že se mu snad ztrácí ten olej či co, tak všechno v pohodě ;)

 

Kdyby jste viděli, jak jsem přijel na Šumavu nařachnutej, to by ani Ozák nenacpal do svého myslivce, co já do Lifta  (kočár, kolo pro mladého, 3 velké tašky, 3 bágly, notebook, spousta dalších malejch a igelitek.....

 

To by brácha do svého pidi Leonka nedal ani za boha, možná tak ty ba´tohy :D

 

 

Když Cupru, tak jedině v myslivci ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...