Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

kdyz uz velkej ford tak nejlip F350 ;)http://www.ford.com/trucks/superduty/trim/f350xlt/

 

jezdil jsem se starsim modelem a naprosta parada, je pravda, ze majitel to musel mit predelany na plyn, aby ho to nesezralo, ale pak to jde opravdu pouzivat tak jak to auto je pripraveny - velky pracovni pickup (protoze na korbu se vejde malej bagr, kterej je potreba prevezt, nebo nejaka ta paleta veci a tak. proste idealni auticko... ;)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AAaa, Honzík se nám tu objevil a jakmile čtu slovní spojení "vysoká kvalita dílenského zpracování" (už mluvíš jak ty z marketingu) ježí se mi chlupy na rukou a vůbec i jinde. Nyní po mém proběhlém servisu bys viděl jak si lámou hlavu v servisu s tou vysokou kvalitou zpracování. Dobře těsnění pro odtok vody ze dveří upravili, ale na čalounění sedačky řidiče (roztřepená a vytaháná oka průvlaků pro tyče hlavové opěrky) se čeká na vyjádření z ŠA. Stejně tak vrzající těsnění všech dveří (myšleno paradoxně sametkové - chlupaté těsnění dveří jako protihluková ochrana). S tím se srali celý den. Mám v autě kameru a vypl jsem jí, ale oni si jí asi nějakým nechtěným způsobem zapli a tak jsem měl vše zdokumentováno a páč mi to nedalo, čuměl jsem co vše s tím autem dělali. Odmašťovali, hádali kde je chyba, že si za to můžu sám, šéf servisu mě docela obhajoval (po všech podkladech co jsem mu poslal) navíc si ověřil u jiné pobočky, že nejsem první atd. Klepající (u mě už vyřešený) silentblok při první zimě ti připomínat nemusím. Pak dám echo jak se ŠA k těmto dvěma "vysoce kvalitně dílensky zpracovaným) problémům vyjádří.  Zatím co vím od toho šéfa tak té jiné pobočce uznali tu reklamaci vrzajícího těsnění 2x z toho podruhé s výhradou, že to dál uznávat nebudou. Proč? Může za to zákazník? Že po roce ti auto uvnitř vrže za suchého počasí jak 15let starý auto? No už se na ně těším. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Superb ma taky super zpracování . jedes 140 a z levého těsnění jak když nemáš zavřeny okno bude reklamace.

Když auto stojí pres noc, tak ráno smrdi klima

4 spreje nic a jednou čistič bakteriální servisem

Vyměněn i prachový filtr

Ale SOU to detaily :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře, co bys nechtěl, vždyť je to jen škodovka. :kol-46:

Máme jich (většinou Fabie/Roomster všech generací a různých motorizací a i nějaký ten VW se najde - konkrétně Caddy, což je ovšem největší plečka) ve firmě něco přes sto kusů, tak vím, zač je toho loket. Zlaté Felicie...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsem to dobře pochopil tak Castrol má opět novou, bezkonkurenční řadu olejů - fst titanium. Nechápu, jak jsem bez něj mohl žít.[emoji33][emoji1]

http://www.castrol.com/cs_cz/czech-republic/products/cars/engine-oils/castrol-edge-no-titanium.html

Editováno: , autor: motosman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku, jasný. Já se jen snažil Honzovi přiblížit ten pojem "vysoce kvalitní dílenské zpracování" v praxi po 27tis a 1,5 roku provozu.

Motosmane: To si mě pobavil, stejně půjde v podstatě jen o změnu názvu.

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pítře, přečti si to ještě jednou. Píšu ve srovnání se škodovkou, nééé o škodovce :p A nesrovnávám toledo s rapidem, ale třídu výš, tj. Octavia III/Golf VII/Leon. To jen tak pro pořádek, ale nenech se rušit u sledování grotesky Hledání problému pod pirellkou (těsnění dveří) ze servisu  :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo vím jak si to myslel. U mě je koncern jako koncern. Ano pravda, že  si srovnával jinou třídu, jsem tedy rád že nepřímo uznáváš že vše vyráběné v koncernu od O3, Golf, Leon níže jsou sračky a o kvalitě dílenského zpracování nemůže být řeč, i to je pokrok. Ono ovšem nechejme O3 trochu času než se rozkouká a i ona ukáže to svoje vysoké dílenské zpracování. No pokud bys jezdil se skřípajícím vozem, kde  ti celý interier vozu (těsnění dveří) při jakémkoliv krutu karoserie vrže smích by tě přestal a naše oblíbené Dobřany by se ti brzo staly domovem :kol-48: . Nepatřím mezi lidi (viz. Radius) co problémy hledají, zatím všechny mé reklamace byly uznány. Kdyby si nepoužíval slovní obraty jak z příručky ŠA pro marketing ani bych nereagoval, páč v jiných věcech s tebou souhlasím. Budu rád až jednou přijedeš zase na sraz abych ti mohl půjčit svést vozem ošlehaným praktickým používáním v čase (pokud tedy to vrzání neuznaj). Možná jen jezdíš s voňavkami co mají najeto pár km a nebo díky testování sice budou mít nějaký km ovšem za krátkou dobu. Praktické užívání je ovšem něco jiného. Se svou O2 nesrovnávej, to jsou ještě trochu poctivá auta. Pak najdeš rozhřešení a slunce v duši, Rapid Ti otevře oči.  :kol-28:  :kol-28:  :kol-28:  Jinak nic ve zlém, jen mám své jiné zkušenosti aniž bych tvrdil, že Škoda (koncern) je špatnej nebo Rapid, jen prostě některé věci občas mohou být jinak než se nám někdo snaží vnutit.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kvalita interieru v Evropě je furt slušná, v USA/CAN mají takový jednoduchý interiéry "nedodělaný", ale maj pořádný motory a sotva jedou 100 po dálnici :D a ty jejich neemisní motory ty naše srajduly můžou přežít x krát...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ. A známej nedávno seděl v Tesle, auto za 3 míče, pravda technika nabušená, ale kvalita zpracování silně neodpovídající vozu této třídy, takový nedomrdlý auto co se tohoto týče.

A hlavně američan si to auto koupí za pár platů, za 3 roky kvůli tomu, že má nový model nový lak si koupí nový (proč ne když např. Mustang u nich vyjde ve vrcholném provedení za 31tis doláčů). Tady vysmahneš 100tisíce za nový auto a ještě si pak musíš připlatit aby si měl elek. okna vzadu nebo jiné samozřejmosti, v júesej nemyslitelné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj v tom sem i jel, zpracování fakt nic moc ale šlo to.

 

jinej svět :) naftu nikdy neviděli, teda koncern jim to tam chce tlačit :D

Hybrid and TDI Clean Diesel Lineup
 :D :D:

http://www.vw.ca/en/models/passat/features_specs.s9_trimlevel_detail.suffix.html/tdi_clean_diesel~2Ftrendline-tdi-clean-diesel.html#/tab=690fc40ec249fff1c940a27c7a421caf

http://en.wikipedia.org/wiki/Ultra-low-sulfur_diesel

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to co píšeš ale není realita dnešní doby, to je byť nedávná historie a už vůbec se to nedá paušálně takto napsat, některé US státy i CAN provincie mají přísnější emisní limity než Evropa!

Taková Californie je tímto docela proslavená.

http://euro.e15.cz/nove-emisni-normy-by-mohly-zplodit-jeste-vetsi-zrouty-825248

http://www.novinky.cz/auto/124938-mercedes-vyhral-v-kalifornii-prodava-bluetec.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...