Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

jinak co jsem před chvílí zjistil, jak se šetří na všem. Tak Rapidovi v MR14 vzali i ten safelock. Sice přidali automat. zamykání víčka nádrže, ale hned ubrali na tomto. Dobře Rapid, ale on ten safelock nemá ani O3, pokud si jí neobjednáš s alarmem. To už je fakt k smíchu. To měla i F1 Junior snad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však já to pawouku moc dobře chápu, ale chod 4 válu vs 5 či 6 vál je trošku někde jinde :)

rozhodně R4 TDI s o stejným vykonu jako 6 vál TDI, tak kultura 6 válu je někde jinde... uvidíme co s tím udělá spotřeba.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však já to pawouku moc dobře chápu, ale chod 4 válu vs 5 či 6 vál je trošku někde jinde :)

rozhodně R4 TDI s o stejným vykonu jako 6 vál TDI, tak kultura 6 válu je někde jinde... uvidíme co s tím udělá spotřeba.

To máš jistě pravdu, zaléží také jak se jim to podaří odhlučnit (uložení motoru, vyvažovací hřídele, atd.) ale Superb nikdy nebyl hogofogo limuzína, na to prostě nemá. Tak se musí spokojit s relativně obyčejným motorem. Stejně je naprostá většina Supů s dieselem. Těch pár 3.6 to nezachrání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...