Přejít na obsah

Po ukradení navigace Cloumbus přestal fungovat tempomat a svítí mi kontrolka airbagu


Miroslav Sázovský

Doporučené příspěvky

Ahoj, po ukradení navigace Columbus mi přestal fungovat tempomat a klici v servisu mi řekli, že diagnostika jim říká, že tam není. Ale jak můžete vidět na fotce, tak mi opravdu jen vymontoval Columbuse.

Ukradená navigace Columbus

 

Také mi svítí kontrolka airbagu. Nemáte někdo už stejnou zkušenost? Servis mi říká, že chybu najdou, ale bude potřebovat auto na 5 dnů. Což ve mě vyvolává pocit, že zaplatím 5 dnů práce a pak mi oznámí, že musí koupit nový tempomat. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tenhle problem mi nastal ve stredu ,kdyz jsem vytahl  Kenwooda ven...posila se na reklamaci. Tempomat off a kontrolka airbagu sviti.V tomhle konektoru by nemel byt problem...na fotce ho ma i zacvaklej co vidim...,kdyz se vynda tak se rosviti  na palubce kontrolka a pak jen staci napichnout a vymazat chybu...,, Presne jak pise Mira  diagnostika ukazuje ,ze v aute zadny airbek neni... post-78116-0-01643800-1374313242_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...