Přejít na obsah

Kontrolka chladící kapaliny


pmultimix

Doporučené příspěvky

ja už pol roka mam tento problém s tym blikanim .. ked som kupil auto tak v pohode ale bola strašne hnusna ta expanzna nadoba že som kupil druhu .. po čase mi začala svietiť ta kontrolka .. čistenie systemu nepomohlo tak som kašlal na to ale videl som že mam mastnu vodu... no a 13.1. som objednany v servise na vymenu tesnenia pod hlavou :D .. + nova nadoba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně to nech nekolikrat proplachnout! Mne to po vymene tesneni pod hlavou zacalo zase pipat, protoze ten olej v hadicich vymenou nadobky a novym tesnenim neodstranis. Koupil jsem na to primo cistic (cistic chladici soustavy) a nechal to proplachovat asi 6x a az od te doby mam klid... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no len pochybujem že sa mi v servise budu chcieť s tym hrať .. každopadne ak sa mi bude dať tak pridem domov a sam si to vyčistim .. už mam aj ten čistič len som to už nečistil ked viem že to tesnenie je v prdeli .. a tu nadobu si asi tiež vymenim doma, necham len to tesnenie spraviť a vymenim olej .. podla najazdu by som to mal potom meniť asi vo februari (2 mesiac) a to bude snehu poko .. vela .. .:D . mam doma rampu ale sneh tam odhadzovať nebudem ... uvidim na vysledok ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Dobrý den,

u Fabie po nastartování za studena začne po chvilce blikat výstraha „teplota, množství chladicí kapaliny“. Je třeba vypnout motor a znovu nastartovat. Poté již nedochází k varovnému upozornění. Hladina chladicí kapaliny je dostatečná a chladící ventilátor je funkční. Po připojení diagnostiky nalezena chyba 16502  Snímač teploty chladicí kapaliny -
- příliš velký signál. Jedná se o závadu snímače? Teplota chladící kapaliny motoru za studena načtená pomocí diagnostiky je 42°C okolní teplota 19°C. Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Omlouvám se za nadpis tématu. :kol-32:

Zdravím, pipá a poté se rozvítí teploměr na přístrojovce. Dle jiných rad jsem dal novou chldící kapalinu a vymněnil expanzku. Problém přetrvává., skusil jsem i propojit dráty z expanzky, stav se nemnění. Když vymněním čidlo na termostatu, myslíte že to pomůže? Dokonce mi spadla i ručička ukazatele paliva. Ručička teploty vody je po zahřátí normálně nahoře. Není problém  náhodou v budících?

Děkuj za radu.

Jára

Editováno: , autor: Jaroě
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Svazek je odmotaný, navíc za studen po startu, (ne pokaždé) jde chvíli na tři válce. Vag neudává žádné chyby.  V servisu si neví rady. Zítra  s tím jedu do jiného, jsem zvědav co se vyskytne. Svíčky vyměněny a jestli to je zapalovací lištou to bude oříšek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahoj, potřebuji radu, taky mám problém s kontrolkou, za studena pípá, když ujedu cca 15 km auto vypnu, znovu nastaruji tak je vše o.k., Auto má najeto 110.000 km, koupil jsem jej před 3 měsící,kdy kontrolka již hlásila chladící kapalinu,od předchozího majitele jsem dostal novou nádobku a 1 l chladící kapaliny, vyměnil jsem a vše bylo v pořádku cca měsíc, když jsem se díval do nádobky je čistá,myslíž že to není na výměnu těsnění pod hlavou, konektor v nádobce mi moc nedrží nejde zacvaknout, jde lehce nandat i vytáhnout, nádobka je zřejmě origo, může někdo poradit, děkuji

post-5962-0-25240200-1460288640_thumb.jp

post-5962-0-50531500-1460288667_thumb.jp

post-5962-0-05148500-1460288733_thumb.jp

post-5962-0-13683900-1460288775_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...