Přejít na obsah

Nahrazení rádia Blues?


Doporučené příspěvky

Já mám koupenou letos v dubnu z posledních skladových zásob a prodlouženou záruku, ale myslím, že pokud by nastal problém, argumentovali by tím, že by vše muselo být koupeno u nich, tzn. i Bolero. Co máš za motor? Já 1,4 Tsi, takže jestli máš taky Tsi byla nějaká poruch s rozvody? Mám z toho celkem obavu vzhledem k tomu, co zde čtu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam klasicky jednu antenu a Swinga a vse je OK, prijem slusny, nic se neztraci, to otec u fabie ma problem s radiem cas rock ... mu to skvrci, me ne a to se zapojenou 1 antenou ... radio bych si vymenil sam, pokud servis chce, vzdy si neco najde, akorat by to byla jen chaba vymluva servisu, coz by vypovidalo i o kvalite ... navic jsem dodelaval palubni PC, tempomant (v zaruce) a jel jsem pak na garancku a servis nic nepoznal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam klasicky jednu antenu a Swinga a vse je OK, prijem slusny, nic se neztraci, to otec u fabie ma problem s radiem cas rock ... mu to skvrci, me ne a to se zapojenou 1 antenou ... radio bych si vymenil sam, pokud servis chce, vzdy si neco najde, akorat by to byla jen chaba vymluva servisu, coz by vypovidalo i o kvalite ... navic jsem dodelaval palubni PC, tempomant (v zaruce) a jel jsem pak na garancku a servis nic nepoznal ...

Swing je asi uvnitř jinak zapojený než Bolero, tam by to nešlo. Nebo tedy šlo, ale špatně. Podobně jako u Swingu to prý funguje u Columbusu, taky nechápu jak to, že Columbus jede dobře na jednu anténu a Bolero ne.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam octaviu Tour 2 r.v. 2011 kupil som ju bez radia a hodil tam Bolero sam, je to uplne  bez problemov + kupil som aj frekvenčnú výhybku aby to hralo lepšie, maxidot nemam tak ti neviem povedať či to pôjde, ale predpokladam, že bez problemov, inak som si k nemu neskor nechal dorobiť aj original parkovaky a handsfree a všetko funguje bez problemov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kdo máte vyměněno rádio Bolero (Swing) za Blues a přidánu frekvenční výhybku viz odkaz - po stisknutí a podržení tlačítka SETUP - máte aktivní oba anténní vstupy? Mě to píše aktivní jen jeden vstup.

 

http://www.melodiecb.cz/produkty/autoradia-navigace-40/anteny-97/antenni-adaptery-99/2027-antenni-adapter-double-fakra-samice1x-fakra-samec?PHPSESSID=6A9zk6WnB1zGAH-AJsFdYpx,R6b

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

nezapojíš to ale s týmto to funguje http://www.autodesign.sk/auto-hi-fi/autoradia/prislusenstvo-k-autoradiam/anteny/antenne-adaptery/antenny-adapter-double-fakra-samice1x-fakra-samec/  

 

 

akurát nechápem k čomu je dobré nahradenie bluesa swingom , vidím v tom akurát nevýhodu že prídem o priehradku kde si dávam mobil a peňaženku 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...