Přejít na obsah

Loketní opěrka Rapid


RomanR25

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Není to úplně k tématu a přesto je. Přes brtiské fórum (http://www.briskoda.net/forums/topic/339306-the-stylists-have-got-it-wrong/) jsem objevil toto http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Box-leather-storage-drive-arm-Center-Console-with-USB-accessory-suitable-for-2013-2014/32257914456.html

Akorát, že to je pro čínský RAPID, který má asi trochu jiný interiér v oblasti středového tunelu. Ale jinak to vypadá o dost praktičtěji, líp než standardní loketka. Jen to má ještě trochu vzhkled jak dodo. 

attachicon.gifloketka PRC1.JPGattachicon.gifloketka PRC2.JPG

 

Tak tahle opěrka by se mi hodně líbila :) škoda že nejde nějak vyzkoušet jak by přesně seděla a hlavně to uchycení, ale jinak za tu cenu a s těmi věcmi co všechno umí bych ji bral hned a myslím si že bych nebyl jediný zde na fóru...

post-84654-0-59120000-1434965995_thumb.j

Editováno: , autor: Hanysek Kocich
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Jo, takové potahy mám - http://www.autopotahytaso.cz/. Ale ta věc na loketní opěrku byla tak divná, že jsem jí tam ani nedával. V podstatě kus potahové látky, zespodu našité dva pásky gumy, nevypadalo by to dobře a asi by to ani nedrželo.

jinak ale můžu potahy od nich doporučit, sedí perfektně lidi většinou ani nepoznají, že to jsou potahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 5 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Mám stejný problém jako většina, prasknul mi na Seatu Toledo, r.v. 2013 pravý pantík pro otevření víka na loketní opěrce. Při zjišťování ceny ve Škoda Auto mi bylo řečeno, že nový vrchní díl se dá samostatně koupit a stojí cca. 1800Kč. To za to rozhodně nedám... Zkusil jsem to slepit, ale při nadávání se pantík opět ulomil.:-( Teď mám vršek nově zalepený, vyztužený plíškem (děda si hrál:-)) mám ale strach, že až to tam budu cpát, že to znovu praskne...

Nemáte prosím někdo zkušenost, jak panty dostat do správné pozice bez použití násilí? Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na FB, sám jsem to objednal(ale ještě nenamontoval) po řemeslné stránce mi to přijde dobře udělané. 
Luděk Komoň

Sada na opravu ulomené loketní opěrky :)
Cena: 199 Kč + Dobírka

Nejčastěji pro vozidla:
Škoda: - Octavia - Fabia - Roomster - Citigo - Rapid 
VW: - Golf - Bora - Polo - Passat - New Beetle 
Seat: - Toledo - Leon
Audi: - A4
a další...

Ocelové panty k přišroubování. Možnost lakování.

Obsah balení:
Panty (2 ks)
Vruty (4 ks)
Návod

Pokud máte o panty zájem, napište mi své jméno a dodací adresu na e-mail: come.one@seznam.cz
(Na obrázku Škoda Octavia I)

Lok2.jpg

Lok1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...