Přejít na obsah

Vyhřívání sedaček vybíjí baterii


Petr888

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

začala se mi samovolně vybíjet baterie (pokud auto stálo 3 dny, hlásilo slabý akumulátor, pokud cca týden, už jsem nenastartoval). Při měření odběru vždy chvíli po zamknutí (cca 5 minut) naskočil odběr okolo 3-4 A, někdy se po chvíli vrátil na 0,02. Postupným vyndaváním pojistek jsem zjistil, že je to vyhřívání sedaček. Pokud tuto pojistku vyndám, odběr je celou dobu v normálu. Chci se zeptat, jestli s tím někdo nemáte zkušenost, nebo nevíte jak to řešit. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Kluci mám problém s výhřevem sedaček,prvně mi nefungovala u řidiče a asi po týdnu přestala fungovat i u spolujezdce.Ten výhřev má na starosti to relé co je na spodní straně spolujezdcovy sedačky1z0959772?A co pojistky které to mají nastarosti nevíte , nebo je tam ještě něco jiného co to ovládá?Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...