Jump to content

ALEX 236

Uživatel
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

2 Neutral

About ALEX 236

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chlapi mám dotaz,dají se nějak rozdělat vnější zrcátka potřeboval bych je hodit do laku?Díky za radu
 2. Jasně abych to uzavřel...jen ELEGANCE PLUS nebo za příplatek,díky všem co se podíleli
 3. Třeba elegance to ve standartu nemá,jednu sem třeba našel a byla to ELEGANCE PLUS,taksem si myslel že to mají jen ony s dodatkemPLUS.
 4. Všechny to právě nemají,některý mají jen černobílej.....tak mě jen zajímalo jak to s tím je jestli to tu někdo neví.Možná to bylo za příplatek nebo lepší výbava,tak sem to chtěl rozlousknout.
 5. Zdar chlapi chtěl jsem se zeptat jestli nevíte od kterýho roku výroby se dával ten barevnej maxidot s červenými dvířky,nebo to měla jen elegance plus???Děkuji za odpověď
 6. Pro mě trochu z ruky jinak díky
 7. Hele tady je to bez ochoty,nikdo nemá zájem to nakódovat.Taky jsem ochoten se někam přiblížit.
 8. Tak po dnešní zkoušce zjištěno že to auto nemá.Jsem taky z Jižní Moravy kdyby tady byl člověk co se kódováním zabívá tak mám zájem.
 9. Nevidím v tom drama jako ty,když to nemůžu fizicky na autě vyskoušet když ho momentálně nemám doma a zkoušku provedu až o víkendu!
 10. Jasně že je to nejlepší vyzkoušet a ví se to hned,do auta se dostanu až o víkendu tak to prubnu a dám vědět.Kdyby to tam náhodou nebylo je tu někdo kdo by mi to tam dokódoval ze nějakej poplatek.Díky
 11. Auto jsem koupil od prvního majitele přes Škodovku,jezdí s ním žena a právě včera mi řekla že ji auto v kopci necovne(já osobně jsem to nezkoušel)tak jsem myslel že je tam ten asistent,tak sem potom začal pátrat jak to je.Tak sem se tady na fóru chtěl na to zeptat,jestli to nepoznám z kódu než do toho vlezu a pudu to zkusit.
 12. Máš pravdu Škodovka to neudělá,dnes jsem se stavil do dvou autosalonu a oba mi tvrdily že to nejde že na to nemají program.
 13. Ještě dotaz, dá se to ve škodovce nakódovat přes řídící jednotku nebo se musí něco dokupovat a předělávat?Díky za odpověď
 14. Díky ti za info,podle vin tam rozjezd není.Ještě jednou dík za ochotu.
×
×
 • Create New...