Přejít na obsah

Fuelsave ?


razzzercze

Doporučené příspěvky

zdravím nevim kam jinam to napsat nenasel jsem zadnou odpoved tak se zeptam dnes jsem byl nataknovat u shell a byla tam ta obsuha co tam vetsinou mají tak sem mu řekl natural 95 a sel jsem k pokladně pak jsem sedl do auta mam konkretne 1.2 htp 47kw 12V a asi po 5km zacelo byt auto jakoby linejsí zatim jsem toho moc nenajel max 10km od toho co jsem nataknoval takze nevim ale v sobotu jedu docela daleko tak se bojim aby mi v pulce auto nezdechlo. Tak se chci zeptat jakou mate zkušenost vi s tímto palivem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to úplně normální natural 95... U Shellu se to prodává jako běžný natural u jiných pump, jiný s oktanovým číslem 95 nemají... Jedině pak ještě o dost dražší V-power benzíny.

 

Doma jezdíme na Fulesave téměř pořád s 2-ma benziňáky a obě auta úplně bez problému, ničeho se neboj. Snížení výkonu ale u žádného auta nepozoruji.. Jedině co mě přijde, že je motor kapku tišší oproti tomu, když sem tam natankuji u Agipu.

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shell Praha vídeňská jezdim tam furt tankovet ale vzdy jsem bral obic 95 

E: motor mi tišší nepřipadá :) jak jsem psal najel jsem stim max 10km takže se da težko soudit uvidím v sobotu. 

 

ked tam jazdis furt, tak aky obyc 95 si bral? shell ma v ponuke paliva fuelsave a nitro uz dobre 2 roky, obycajny N95 nema !   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...