Přejít na obsah

CHIP Tuning


rudko25

Doporučené příspěvky

Jo, dobrý, z hlediska výkonu jestli tedy to navýšení 15Kw za to stojí je diskutabilní, ale alespoň ten krouťák se hodí. A ty rozjezdy na 1ku se asi taky zlepšili co? Ta jednička je tragedie (prý neoturbená) až 2ka začíná táhnout.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos měl za těch 5528.- za co to teď mají? Jinak celkově s přístupem atd. jsi spokojen? No já teď pořizuji ještě o 1tis dražší dodělávku tempomatu, ten chip je lákavej, ovšem obavy ještě pořád u mě převažují a tak ty prachy raději vrazím do věci co denně využiji bez rizika. Ale čas ukáže a třeba v budoucnu chip nevylučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj cena sedí ale nechal jsem to měřit před úpravou takže 6000kč a přístup podle mě vynikající vysvětli co vše budou dělat jak budou postupovat a měření a další věci vidíš živě na tv v čekárně.Ještě že jsme byly zdaleka půjčily vlastní auto abychom si mohly zajet pro snídani.Jinak jak říkám dělají max 4 auta denně více ne.Měl jsem s toho strach ale zatím jsem max.spokojen to co stím autem udělaly sem ani nečekal.Jo a poslední můj dotaz byl jestli škodovka na servisu pozná chip a odpověď byla že ne vše je  upraveno s originál soft.

Editováno: , autor: Motaaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapacitu píší mají 2500 úprav ročně, podle tebe co ti řekli, tak včetně sobot a nedělí za celý rok udělají 1460, hold nějak tu svojí kapacitu nevyužívají. Jinak jak je vidět asi to bude solidní firma, ačkoliv kokta má jinou zkušenost (chyba se může stát a mohlo se to změnit). Motorpower je třeba taka dobrej, ale kdo tam za ním bude bude do těch končin jezdit. I když ty zrovna bys to měl k němu blíže než někam do Kladna.

Tak u skoro nového auta nevém proč by měly být špatné tlaky. Jedině spíš, vytahanej řetěz a ten neměří.  :kol-28:

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neee on to myslel takhle že u mě to nepředpokladají že auto je nové ale pokuď přijede jiné auto a má tlaky špatné neudělají mu to a pošlou ho pryč to je hned na začátku. .Já sem sněma spokojen jako zákazník a do Kladna sem zajel protože mi to bylo jedno jel jsem do prahy stejně na 2 dny.No přede mnou byla jedna audina A4 combi a po mě 2 auta.A jak sem se ho ptal říkal že denně dělají 4 auta max 5 jak to jde a hned na začátku mi řekli že celé to trvá tak 3,5hod podle typu auta.A třeba ten tu audi tam měl 4hod celkově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevim, každý tu maluje čerta na zeď jak TSI při 150tis klekne, já osobně tomu něvěřím.

Pokud nepočítám rozvody, tak si myslím, že TSI na tom bude velmi dobře.

Se jenom podívejte jaký nájezdy jsou s HTP. Ano, TSI je přeplňovaný, ale zase u mě, se diametrálně změnil způsob jízdy.

Atmosféru jsem musel neustále vytáčet a pokud jsem chtěl aby jela, tak skoro pokaždý k červenýmu.

TSI jen tak šolichám a krásně jede, pokud vytáčím, stačí bohatě do 4 tis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...