Přejít na obsah

CHIP Tuning


rudko25

Doporučené příspěvky

Jo, asi mě to bude s*át dál.. To je pěkně řečeno.. Ještě se rozhoduju, uvidím. Ono z toho opravdu nebude dvoulitr nikdy.

Pravda je taky to. že prodám Rapida a co si koupím. Zase ojetinu, do které budu furt cpat prachy - souhlasím s rogererem..

Editováno: , autor: mx6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle prodat Rapida a koupit O3 RS,  2,0 TSI 162kw, 350N.m. a nebo alespoň obyč O3 1,8 TSI 132kw, 250 N.m. a máš vše v jednom. Rozumný kompromis mezi Rapidem a ojetinou  :kol-98:  :kol-98:  :kol-98:

Já pořád čekám na sportku třeba.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rogerere a nebo 2,5 rapida v 1,2 MPI s úctyhodnými 55kw (to má RS na jednom kole v průměru) :kol-48: .

mx6: co se dá dělat, jestli chceš, tak můžeme na tu sportku čekat spolu. Popř. můžeme založit klub čekatelů sportky. Neber si to tak, ještě pořád jsou lidi co nemají žádný auto, páš si ho nemůžou dovolit. Jsou důležitější věci na světě než lepší auto. A pokud je člověk zdravej, pořád má možnost časem si i to lepší auto koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ohledně toho "originálního" chipu... Když jsem auto kupoval, tak mi prodejce také říkal, že kdybych pak chtěl, tak je možnost si to přímo přes jejich autorizák nechat ochipovat na 77kw a případně se nechá ten software přehrát zpátky tak, že to případnou reklamací projde. Nikdy jsem to ale neřešil, takže nevím jak to doopravdy je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové kdyby měl někdo zájem o powerbox tak prodám. Mám ho asi dva měsíce. Pasuje jak na 63kW tak na 77kW. Je to funkční člen, jinak bych to neprodával zde na fóru. Popřípadě dám i lhůtu na vrácení peněz. Cena 2500,-

Budu nechávat načipovat tak už ho nevyužiju. Pro více info SZ.

 

PRODÁNO

Editováno: , autor: mx6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Přehrát ŘJ originálním SW na 77Kw mohu jen doporučit, po přehrátí jede auto o poznání lépe a jak psal Ferda25, tuto kombinaci Škoda používá ve stejném voze pro jiné trhy a ve Fabii a Roomstru i pro ČR. Nedoporučuji používat žádné powerboxi, jedná se pouze o oblbnutí ŘJ. Tímto bych poděkoval Ferda25, profesionální přístup a vše tak, jak to Škoda Auto sama dělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Myslím, že to už napadlo každému kto ma 63 kW, no v škodovke mi stále tvrdia že to nie je možné. Tak aká je pravda? Podľa časopisu stačí zapnúť klimu a máme 77 kW.

přehrát ŘJ 63Kw na 77Kw jde , nevidím duvod proč by to nešlo ,  v autorizovaném servisu vědí prd ! jsou to mněniči dílu ! ""tady povol tady utahni""

 

defakto ano , ale nezapomen že klima si něco taky veme najký výkon :)  jedině odpojit dratý od kompresoru klimy , pak by ten přidaný výkon nic nežralo :)

jelikož klima se bere najký výkon , tak je kompenzovano přidaním výkonu motoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...